Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlētāju dienā dodamies pie dabas! Horoskopi 14.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Lai arī šodien tiek atzīmēta Svētā Valentīna diena jeb visu mīlētāju diena, zvaigznes nesola neko daudzsološu šajā sfērā – iespējamas intrigas, pārpratumi, veltīgas cerības. Taču diena lieliski der, lai tiktos ar sev līdzīgi domājošiem cilvēkiem un draugiem. Noderīga diena dažādiem ar karjeru saistītiem jautājumiem – tie, kas šodien saņems amata piedāvājumu, tas izrādīsies ļoti veiksmīgs. Ieteicams dienu pavadīt ārā – garās pastaigās vai mazos ceļojumos, tas palīdzēs uzlādēties gan fiziski, gan emocionāli.

Auns

Lieliska diena fiziskajām aktivitātēm, aktīvai atpūtai, garām pastaigām un ceļojumiem. Nav izslēgta finansiāla veiksme, kas saistīta, piemēram, ar laimīgu loterijas biļeti. Pavadi šo dienu pie dabas – tas palīdzēs tev uzlādēt emocionālos spēkus un fizisko enerģiju.

Vērsis

Iespējams, ka šodien uzlabosies tava finansiālā situācija, kā arī tu vari iegādāties kādu sen kārotu lietu. Sievietēm – Vēršiem liela iespēja iepazīties ar liktenīgo vīrieti. Vīriešiem zvaigznes iesaka izvairīties no skaļām kompānijām un laiku pavadīt tuvu draugu un ģimenes lokā. Pretējā gadījumā tas slikti ietekmēs tavu veselību.

Dvīņi

Labvēlīga diena, kas dos iespēju atrisināt dažādas problēmas, kuras nelika tev mieru dažas pēdējās dienas. Esi uzmanīgs savos solījumos, neuzticies nesen iepazītiem cilvēkiem.

Vēzis

Labvēlīga diena, lai uzsāktu jebkādas svarīgas lietas vai pat mainītu statusu karjerā. Iespējams, ka tev piedāvās jaunu amatu. Piekrīti nedomājot!

Lauva

Šodien tu jutīsies aktīvs un darbīgs. Zvaigznes tev neiesaka riskēt un iegādāties dārgas lietas – pirkumi būs neveiksmīgi. Neparasts risinājums darbā var būt liels un patīkams pārsteigums, reizēm vajag tikai uzdrīkstēties. Labvēlīgs laiks, ko pavadīt ģimenes lokā, doties ceļojumā, tikties ar draugiem un veltīt laiku saviem bērniem.

Jaunava

Aktīva un radoša diena. Pieaugs enerģijas līmenis. Uzlabosies attiecības ar mīļoto. Lieliska diena, lai plānotu savu dzīvi, tajā skaitā darba jautājumus – šodienas racionālā domāšana palīdzēs tev izvēlēties vispareizāko ceļu jau tuvā nākotnē.

Svari

Pretrunu laiks – tev pašam svarīgi ir saprast, kurā pusē tu esi. Uzmanīgi attiecies pret jautājumiem, kas saistīti ar finansēm, tēriņiem un naudas ieguldījumiem. Izvairies no strīdiem ar ģimeni un kolēģiem. Tava uzstājība jebkurā jomā garantēs tev veiksmi.

Skorpions

Sapnis, ko tu redzēji naktī, noteikti piepildīsies. Šodien tu vari atzīties savās jūtās mīļotajam cilvēkam – tas ļoti uzlabos jūsu attiecības nākotnē.

Strēlnieks

Labvēlīga diena, kas jāpavada kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem – draugiem, labiem kolēģiem, ģimeni. Vientuļos Strēlniekus grasās pārsteigt Amors.

Mežāzis

Ļoti piemērota diena darbam kolektīvā un dažādiem pasākumiem, kas saistīti ar tavu profesionālo dzīvi. Apdomā rīcību un esi izlēmīgs, tas tev atnesīs veiksmi.

Ūdensvīrs

Labvēlīga diena, lai dotos pie altāra, ieņemtu bērniņu un pavadītu laiku kopā ar mīļoto cilvēku. Zvaigznes sola negaidītus likteņa pavērsienus. Iespējams, šajā dienā tev būs iespēja piepildīt savas vislielākās vēlmes.

Zivis

Nav izslēgts, ka šodien tev izdosies uzlabot savu finansiālo stāvokli, taču ietiepības vai pārāk lielas uzstājības dēļ konflikti ar kolēģiem un pat priekšniecību ir teju neizbēgami. Padomā par to! Tas, ko tu sapņoji naktī uz 14.februārī, piepildīsies jau nākošajā dienā.

LA.lv