Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlētāju horoskops. Kā Valentīna dienā iepriecināt katru zodiaka zīmi?0

Klāt ilgi gaidītā Mīlētāju diena

Lieliska iespēja parādīt jūtas otrajai pusītei vai kādam īpašam cilvēkam, kas par tavu interesi, iespējams, nemaz nezina! Vislabākā dāvana nav veikalā nopērkama – uzdāvini mīļotajam cilvēkam brīnišķīgi kopā pavadītu dienu.

Viena ideāla diena var ļoti satuvināt mīlošu pāri un pacelt attiecības jaunā līmenī. Lai viss izdotos, kā iecerēts, nenāks par ļaunu iemest acis špikerītī, jo katrā zodiaka zīmē dzimušam cilvēkam priekšstats par lieliski pavadītu laiku var būt atšķirīgs! Protams, tas nav vienīgais kritērijs, bet jaunas idejas vienmēr noder!

Auns

Lai Auns pa īstam izbaudītu svētkus, viņam tiem jābūt pārsteigumam. Nekādu plānotu pasākumu un uz lapiņas pierakstītas programmas! Jo trakāka un radošāka būs tava pieeja, jo lielāku prieku sagādāsi Aunam. Šajā dienā nav aizliegumu un atturības, ļaujiet sev baudīt svētkus no visas sirds.

Vērsis

Šajā zīmē dzimušajiem patīk svētki, un viņi vienmēr tos ar nepacietību gaida. Ja gribi Vērsi iepriecināt, nedāvini kādus nieciņus ar sirdīm vai rozā zaķus – tad jau labāk mīļu buču. Jo dāvanai Vērsim jābūt izsmalcinātai un prātā paliekošai. Svētkus radīs pārdomātas vakariņas mājas gaisotnē, viegla, nesteidzīga mūzika. Ja vēl mīļotais cilvēks dāvās juteklisku masāžu, Vērsis aizlidos septītajās debesīs no laimes.

Dvīņi

Dvīņiem patīk just mīļoto cilvēku sev blakus. Vai zini, kas visvairāk vajadzīgs šīs zīmes pārstāvjiem? Aprunāties! Jo atklātāka un interesantāka izvēršas saruna, jo vairāk prieka tā sagādā Dvīņiem. Pastaiga pa naksnīgu pilsētu siltā apskāvienā, maigi pieskārieni un atzīšanās – lūk, kas Dvīņu sirdī iededz īstu mīlas ugunsgrēku. Tikai viens nosacījums: tam visam jābūt pa īstam.

Vēzis

Vēzis dod priekšroku intīmai noskaņai. Viņš pats labprāt sagatavos svētkus, izdarīs visu tā, kā vislabāk patīk otrajai pusītei, lai tikai abi būtu divatā. Ir tik patīkami čukstēt viens otram mīļus vārdus un baudīt sajūtu, ka šajā pasaulē nav laimīgāka pāra. Jo pilnīgāka būs divvientulība, jo vairāk Vēzis spēs atklāties un pastāstīt visus sirdī glabātos noslēpumus.

Lauva

Lauva svētkus visvairāk izbaudīs, ja radīsies iespēja iziet sabiedrībā un baudīt jautrību draugu lokā. Lauvam ies pie sirds trokšņaina ballīte vai dejas klubā. Lauvu jābrīdina iepriekš, lai zvēru karalis vai, vēl jo vairāk, karaliene, varētu sagatavoties, saposties un ar savu parādīšanos visus pārsteigt. Otrajai pusītei jāatbilst Lauvas tēlam un pastāvīgi jābūt blakus.

Jaunava

Jaunavai nepatīk pārsteigumi. Tāpēc viņai jau iepriekš visos sīkumos jāzina, kas to sagaida svētkos. Jo ātrāk, jo labāk. Jaunava apsvērs katru sīkumu, lai vakars paietu ideāli un nekas nesabojātu romantisko noskaņu. Vietai gan nav īpašas nozīmes. Galvenais ir un paliek precīzs pasākuma plāns, tad Jaunava būs mierīga un laimīga, varēs no sirds baudīt skaisto dienu.

Svari

Svari ir horoskopa zīme, kas augstu vērtē un ilgojas pēc romantiskas, pastaigām mēness gaisām, vakariņām omulīgā restorāniņā. Svariem galvenais ir vietas atmosfēra – tai jābūt skaistai un romantiskai, stilīgai un neparastai. Svari šai dienā ir gatavi uz romantiskām neprātībām, kuru īstenošanai dzīvē vajadzīga atbilstoša skatuve. Hmm, vai tiešām tas būs bildinājums?

Skorpions

Skorpions Valentīna dienā visvairāk novērtēs viņam sniegto mīļotā cilvēka uzmanību. Jo tuvāks viens otram jutīsies pāris un jo intīmāka tikšanās, jo laimīgāks būs Skorpions. Svarīgi ir visi sīkumi – iecienītais dzēriens, ēdiens, mūzika. Jutekliska un mīlas pilna atmosfēra ļaus partneriem baudīt vienam otra sabiedrību un iepazīt patiesu laimi.

Strēlnieks

Strēlniekam patīk pastāvīga “dekorāciju maiņa”, aktīva atpūta un kustība. Sēdēt vienā vietā Strēlnieks nespēj, tad viņu ātri pārņem garlaicība. Bet, ja blakus ir mīļotais cilvēks, un viņus ielenc dejas, smiekli un jautrība, Strēlnieks jutīs, ka svētki ir izdevušies. Toties nakti Strēlnieks gribēs pilnībā veltīt partnerim un pateikties ar kaislību un maigumu.

Mežāzis

Pat mazākā dāvaniņa liks iemirdzēties Mežāža acīm. Viņā negaida romantiku, negatavojas tai, bet, ja kāds to dāvā, Mežāža sirds burtiski izkūst. Mežāzis aizmirsīs par visu citu pasaulē un ar strauji pukstošu sirdi klausīsies mīļotā cilvēka balsī. Tieši tādi brīži satuvina pāri, bet jūtas kļūst vēl spēcīgākas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šajā zīmē dzimušie vienmēr alkst pēc kaut kā neparasta. Ūdensvīrs gaida, lai partneris izrādītu jūtas, sniegtu pārsteidzošas dāvanas un atzītos jūtās tā, kā neviens cits. Viņam nav nekas iebilstams pret tikšanos ar draugiem, lai kopā ļauties svētku jautrībai. Konkrēta plāna viņam nav, Ūdensvīrs vienkārši seko savai sirdij. Galvenais, lai mīļotais cilvēks būtu blakus.

Zivis

Jūtīgajām Zivīm Valentīna dienai ir tikai viens ideālais sižets – kluss, romantisks vakars ar mīļoto cilvēku, kad var vienkārši klusēt un klausīties viens otra sirdspukstos, baudīt mirkļus divatā un vēlreiz saprast, ka neviena dārgāka un mīļāka nav visā plašajā pasaulē. Zivis tic, ka tieši šī diena izmainīs visu dzīvi un aizdegs jaunu kaisli pāra attiecībās. Bet, ja tic, tātad tas tā arī ir!

Avots: “Brainum.ru”

LA.lv