×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. decembris, 2013
Drukāt

Milicija Kijevas valdības kvartālā novākusi protestētāju uzslietās barikādes

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Riot police stand guard around Kiev's Independence Square on December 9, 2013. Ukrainian police forced protesters who have blockaded the government headquarters in central Kiev for a week to move away from the building. A column of special troops moved in on the protestors to force them to leave, upon which opposition MPs urged the demonstrators to move down the street to Independence Square, the main protest venue. AFP PHOTO / GENYA SAVILOV

Ukrainas milicijai naktī uz otrdienu izdevies nojaukt barikādes, ko demonstranti bija uzslējuši pie prezidenta administrācijas, valdības ēkas un parlamenta nama.

Demonstrantu uzslietās barikādes naktī uz otrdienu nojauktas arī citviet Ukrainas galvaspilsētas centrā.

Kā liecina amatpersonu izplatītais paziņojums, no barikādēm un teltīm Kijevas centrālās ielas tiks atbrīvotas līdz otrdienai.
Situācija Ukrainas galvaspilsētā joprojām ir saspringta.

Tiek ziņots, ka demonstrantu telšu pilsētiņa Kijevas Luterāņu ielā netālu no prezidenta administrācijas ēkas arī ir nojaukta.

Naktī uz otrdienu izcēlušās arī demonstrantu un likumsargu sadursmes, kurās cietuši vismaz desmit cilvēki, ziņo Ukraiņu nacionālistu partijas Visukrainas savienība “Svoboda” (“Brīvība”) parlamenta frakcijas vadītājs Oļegs Tjagņiboks

Tikmēr situācija Kijevas Neatkarības laukumā tiek raksturota kā mierīga, un saņemtas ziņas, ka uz Neatkarības laukumu dodas demonstranti no vairākiem pilsētas rajoniem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+