Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. decembris, 2014
Drukāt

Mīlīga un pūkaina izstāde pirms Ziemassvētkiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rietumu Bankas galerijā atvērta mākslas un interjera izstāde, kuras galvenie “varoņi” ir Kreivijas dizaineres Oksanas Jarmoļņikas darinātās mīkstās rotaļlietas, portālam LA.lv pastāstīja RB preses sekretāre Eleonora Gailiša.

Izstāde veltīta gaidāmajiem Ziemassvētkiem. Lelles un citas Oksanas Jarmoļņikas autorrotaļlietas, ko māksliniece izgatavo jau vairāk nekā 15 gadus, Krievijā ļoti iecienījuši ne tikai bērni, bet arī pieaugušie. Katrai viņas rotaļlietai ir savs vārds, veidols un raksturs.

Oksanas Jarmoļņikas dizaina studijas ģenerāldirektore Irina Semencova saka: “Dizaina studijas arsenālā ir vairāk nekā 600 nosaukumu rotaļlietu, 300 – funkcionējošā kolekcija vien, gadā dizainere izdomā no 30 līdz 60 jaunām rotaļlietām. Visas rotaļlietas ir darinātas ar lielu mīlestību, tajās ir daudz pozitīvās enerģijas, tās priecē visus to īpašniekus.”

Izstādē ir pārstāvēti arī Latvijas mākslinieku – Ingūnas Lindes, Alises Mediņas, Zanes Balodes, Ilzes Smildziņas un Ingvara Vijupa – darbi, kas rada Ziemassvētku noskaņu, kā arī salona “Casa di Luca” interjera priekšmeti, kas izgatavoti uzņēmumā “Eichholtz” (Nīderlande).

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+