Mobilā versija
Brīdinājums +5.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
15. oktobris, 2015
Drukāt

ASV un Krievijas militārpersonas apspriežas videokonferencē

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Eštons Kārters

Krievijas un ASV militārpersonas vakar aizvadīja vēl vienas sarunas par uzlidojumiem Sīrijā, paziņojis ASV aizsardzības ministrs Eštons Kārters.

“Krievijai debesīs virs Sīrijas jārīkojas profesionāli un jāpakļaujas pamata drošības procedūrām, lai izvairītos no nejaušām sadursmēm,” norādīja Kārters, piebilstot, ka sarunās ar Krieviju panākts progress. Kārters uzsvēra, ka, neskatoties uz domstarpībām Sīrijas jautājumā, abām pusēm būtu jāspēj vismaz panākt vienošanos, kas ļautu pilotiem justies tik droši, cik tas iespējams. ASV aizsardzības ministrs brīdināja, ka militārpersonu dialogs nenovedīs pie sarunām par Maskavas pieeju Sīrijai, “jo tā ir nepareiza un stratēģiski tuvredzīga”. Krievijas lidmašīnas kopš 30. septembra veic uzlidojumus Sīrijā. Maskava apgalvo, ka gaisa triecieni vērsti pret teroristu organizācijas “Islāma valsts” pozīcijām, bet Rietumi pārmet Krievijai, ka uzlidojumos cietuši galvenokārt Sīrijas mērenie nemiernieki, kas cīnās pret Damaskas režīmu. Krievijas prezidents Vladimirs Putins nosodījis Vašingtonu par atteikšanos dalīties ar informāciju Sīrijas jautājumā un paziņojis, ka dažiem Maskavas “partneriem vienkārši ir biezputra smadzenēs”.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+