Latvijā
Kriminālziņas

Miljonāra Jūlija Krūmiņa “zvaigžņu stunda” 10


Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš  slimnīcas palātā sniedzis vairākas intervijas pēc KNAB aizturēšanas.
Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš slimnīcas palātā sniedzis vairākas intervijas pēc KNAB aizturēšanas.
Foto LETA

Kopš Korupcijas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēšanas pagājušajā nedēļā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu “zvaigžņu stunda” situsi uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam. Miljonārs, kurš iepriekš vairāk gozējies “dzeltenāku” lapu slejās, tagad teju ik dienu tiek citēts vadošajos Latvijas medijos.

Tūlīt pēc atbrīvošanas Latvijas sabiedriskajiem plašsaziņas līdzekļiem viņš jau paguvis vēstīt, ka izolatorā dienas vadījis pliks un izslacis, bet tāpat diršot visiem virsū. Savukārt vakar kanāla “TV24” raidījumā “Rampas ugunis”  slimnīcas ķitelī tērpts mutīgais Krūmiņš atklāja, kurā partijā ir viens no lielākajiem Latvijas zagļiem: “Es teicu, ka nepārskaitīšu Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) , kurā ir viens no lielākajiem Latvijas zagļiem – [Ventspils mērs Aivars] Lembergs, tāpēc teicu, ka pārskaitīšu Grigulei personīgi, nevis ZZS,” norādīja Krūmiņš. Tomēr skarbākās tirādes uzņēmējs veltīja uz atkārtotu KNAB vadītāja amatu cierējošajam  Jaroslavam Streļčenokam: “Streļčenokam ir aizgājis pilnīgi ciet širmis. Vakar es dabūju no ļoti kompetentiem cilvēkiem zināt, ka viņš nebūs 100% vairs ievēlēts. Viņš nebūs. Es to izdarīju,” draudēja Krūmiņš, solot parūpēties, lai Streļčenoks vairs nekur nedabūtu darbu. Vienīgi pie viņa par sētnieku:”Mēģināšu viņu dabūt pie sevis Baltezerā vai Siguldā ar slotu par sētnieku par 150 eiro lielu algu. Lai visi redz, kā viņš pie manis slauka grīdas, vismaz kādu mēnesi.”

Arī šovakar miljonārs LTV raidījumā “1pret1” netaupa epitetus:

Krūmiņš apgalvoja, ka Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājai Aijai Orniņai nesen uzdāvinājis “divsimt, trīssimt tūkstošus”.To Krūmiņš izstāstīja, skaidrojot, kāpēc viņam nebūtu jēgas mēģināt, piemēram, dot kukuli Orniņai, jo viņa naudu no Krūmiņa var dabūt arī tāpat vien: “Ja Orniņai šodien vajag vienu tūkstoti vai miljonu, tad viņa no manis to mierīgi var paņemt tūliņ. Es viņai tikko uzdāvināju divsimt, trīssimt tūkstošus. (..) Viņu tikko izmeta ārā no dzīvokļa Vecrīgā, es viņai iedevu dzīvokli Jūrmalā, neprasot nevienu kapeiku.”

LA.lv