Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
11. oktobris, 2016
Drukāt

Miljonāra Jūlija Krūmiņa “zvaigžņu stunda” (9)

Foto LETAFoto LETA

Uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš slimnīcas palātā sniedzis vairākas intervijas pēc KNAB aizturēšanas.

Kopš Korupcijas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēšanas pagājušajā nedēļā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu “zvaigžņu stunda” situsi uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam. Miljonārs, kurš iepriekš vairāk gozējies “dzeltenāku” lapu slejās, tagad teju ik dienu tiek citēts vadošajos Latvijas medijos.

Tūlīt pēc atbrīvošanas Latvijas sabiedriskajiem plašsaziņas līdzekļiem viņš jau paguvis vēstīt, ka izolatorā dienas vadījis pliks un izslacis, bet tāpat diršot visiem virsū. Savukārt vakar kanāla “TV24” raidījumā “Rampas ugunis”  slimnīcas ķitelī tērpts mutīgais Krūmiņš atklāja, kurā partijā ir viens no lielākajiem Latvijas zagļiem: “Es teicu, ka nepārskaitīšu Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) , kurā ir viens no lielākajiem Latvijas zagļiem – [Ventspils mērs Aivars] Lembergs, tāpēc teicu, ka pārskaitīšu Grigulei personīgi, nevis ZZS,” norādīja Krūmiņš. Tomēr skarbākās tirādes uzņēmējs veltīja uz atkārtotu KNAB vadītāja amatu cierējošajam  Jaroslavam Streļčenokam: “Streļčenokam ir aizgājis pilnīgi ciet širmis. Vakar es dabūju no ļoti kompetentiem cilvēkiem zināt, ka viņš nebūs 100% vairs ievēlēts. Viņš nebūs. Es to izdarīju,” draudēja Krūmiņš, solot parūpēties, lai Streļčenoks vairs nekur nedabūtu darbu. Vienīgi pie viņa par sētnieku:”Mēģināšu viņu dabūt pie sevis Baltezerā vai Siguldā ar slotu par sētnieku par 150 eiro lielu algu. Lai visi redz, kā viņš pie manis slauka grīdas, vismaz kādu mēnesi.”

Arī šovakar miljonārs LTV raidījumā “1pret1” netaupa epitetus:

Krūmiņš apgalvoja, ka Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājai Aijai Orniņai nesen uzdāvinājis “divsimt, trīssimt tūkstošus”.To Krūmiņš izstāstīja, skaidrojot, kāpēc viņam nebūtu jēgas mēģināt, piemēram, dot kukuli Orniņai, jo viņa naudu no Krūmiņa var dabūt arī tāpat vien: “Ja Orniņai šodien vajag vienu tūkstoti vai miljonu, tad viņa no manis to mierīgi var paņemt tūliņ. Es viņai tikko uzdāvināju divsimt, trīssimt tūkstošus. (..) Viņu tikko izmeta ārā no dzīvokļa Vecrīgā, es viņai iedevu dzīvokli Jūrmalā, neprasot nevienu kapeiku.”

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Ka tik neuzsūta Jūlim killeru tie miljonāri, lai grāmata neredzētu gaismu, un netiktu publicēta. Pārāk daudzi jau ir aizgājuši no kāda rokas, domāju, Grūtups arī. Kaut viņš runā patiesību, ko mēs gandrīz visi jau zinām, ka tā ir, bet neko mainīt nav tautas spēkos, kaut mūsu ir pietiekoši daudz. Pa vidu pazib arī kāda jaunatklāsme par vēlēšanām, bet, tas jau pats par sevi saprotams, jo, kā gan citādi, ka sarakstos vienmēr augšā ir vieni un tie paši purni, ir tikai 2 izvēles- vai nu iet un NEGRIBOT par viņiem tomēr balsot,viņus izsvītrojot, cerot uz kaut ko labāku,bet viņi tāpat tur sēž un bezd jau 26 gadus, ar ļoti mazām izmaiņām, vai arī vispār boikotēt un neiet, nekas jau nemainās.

 2. Noskatījos,noklausījos -satriecoši tieši un atklāti ! Bet nabaga vēlētājs pošas uz vēlēšanu iecirkni pilns pārliecības,ka no viņa izvēles arī kas atkarājas.

 3. Nu tā tēma par trīs A ir gana ticama, tikai “sausā atlikuma” nebūs. Bet projekts par mūsdienu (krūmiņjūļaprāt) Žannnu d’Arku kārtā – Sudrabas un Gribules – kārtā totāli nav attaisnojies un Jūlis atklāti atmetis ar roku.Toties iespēja nopirkt EP mandātu vienai nekaunīgai, nepopulārai bābai neko labu neliecina par mums,balsotājiem Visduļķainākā izskatījās tēma par dzīvokļu “iedošanu” amatpersonām , – bez līguma, bez maksas, -ar ko tas atšķiras no kukuļdošanas?

 4. Man patīk karjeras kāpnes žurnālistam! Būt par biktstevu miljonajām nav joka lieta!👑💲

 5. Noskatījos Rēdera 1:1 ar Jūli Krūmiņu.Kaut kāds “armagedons”!Pēc intelekta,rupjībām utt.VISI šie “miljonāri ir kā krievi saka:”Dva sapoga– PARA !”Šis nu bija kaut kas īpašs,jo tādu lielummāniju diez vai vēl nāksies redzēt LTV.Nu Hūte,Šķēle,Šlesers utt.līdzvērtīgi !Jūlis kā Pundurs ,pats sev tiesnesis,KNABs,prokurors un likumu noteicējs???Visi izkārpījāmies no PSRS vienādi pliki/ pat ar rožām miljonus nenopelnīsi!!/,bet kur tad “godīgais”Jūlis tā pēkšņi ,kā viņa kritizētie “A-2″kļuva miljonārs? Redz Jūli,ka tava “godīgā”Sudraba netika Saeimā ar t.s.”godīgumu”,bet nelīdzēja arī netīra nauda.Nav jau gluži stulbs arī latvietis !!Ko šodien viņa dara LABU !! Saeimā TAUTAI ??
  VISI jūs LPSR “miljonāri”esat par tādiem kļuvuši pēc vienas šnites!
  Jūli jums NEPIECIEŠAMS labas uzvedības mentors !!!
  ES NEVARU pat iedomāties,ka piem.V.Vītols / trimdas/ ņemtu mutē tādus lamu vārdus un gānītos par valstī noteiktiem likumiem.Mans kaimiņš bomzis NEKAD nav ne tikai publiski,bet ar mani uzvedies kā jūs ar Rēderu !!!Nedod Dievs,ja tādi rupekļi būtu “spicē”!

  • Piekrītu ,ka Jūlis ir prasts tēviņš un ar Vili Vītolu viņu salīdzināt nevar.Sava godīguma un patriotisma dēļ V.Vītols patreizējai varai nav vajadzīgs ,viņš ir izstumts ,bet Jūlis ir apritē.Jūli nedaudz var salīdzināt ar Rokfeleru ,lai gan pirmais ir miljonārs,bet otrs bija miljardieris ,kura ,vārdu piesaucot, mātes baidīja bērnus- atnāks Rokfelers un paņems tevi maisā.Mūža nogalē Rokfelers pievērsās labdarībai ,bet Jūlis pateica patiesību ka mūs pārvalda neiznīdējama mafija.
   Interesanti būs zināt vai kampējs un hūte iesūdzēs Jūli tiesā par šiem smagiem ,,apvainojumiem,, vai uzsūtīs Jūlim killeru,vai izliksies ka nekas nav noticis.

   • Var diskutēt par ētiku un morāli. Tomēr, maz cerības, ka kaut desmīta daļa (no pieminētajiem astoņdesmīt procentiem Lemberga atbalstītājiem) pirms vēlēšanam sapratīs, ka pasaciņa par Lembergu kā valsts premjeru vienkārši neiespējama juridisku, politisku arī ētisku iemeslu dēl.

   • Kādā apritē jūsuprāt ir Jūli K.?Nopirkt Sudrabai vietu Saeimā lai izsistu sev labumus?KO tad šis tādu paveicis LATVIJAS labā? KUR ņēmis kaut pirmo miljonu? Vai ar naftas kontrobandu?KAPĒC neatklāja “A–2″blēdības n-tos gadus atpakaļ utt.?Vi’ņš nav “vor v zakoņe”?Jebkurš sevi un Rēderu cienošs pilsonis kaut apsēstos sarunas laikā,jo ,šķiet, Jūlis nebija paralizēts un publiski tā uzvesties un gānīties,tas aizvaino VISUS skatītājus un parāda KAS ir KAS.Jūlim LV likumiem uzspļaut?!Pundura atspulgs !!Brīnos par LTV un Rēderu,ka velk laukā TĀDUS “atkritumus”.Ir tik daudz brīnišķīgu uzņēmēju,jaunu puišu,kas ar savu galvu un darbu/ GODĪGU !!/ ceļ LV godu,bet par tiem ne vārda !!NO KĀ lai jaunatne mācās? No valsts izzadzējiem !Hūte arī gvelž neiedomājamas stulbības,rupjības un nekas,VAI NE LA???Kas atļauts Jupīteram …..
    V.Vītols IR apritē ,tikai ne bandītiskā,bet piešķir stipendijas, palīdz daudzbērnu ģimenēm,turpina cīņu par “Likteņdārzu”utt.TĀ IR ĪSTĀ APRITE !!!

 6. Jauna ēdamviela tikai tāpēc, ka raksta grāmatu.
  Savādāk būtu klusums kā kapā . 🙂

Medību laikā sievietei iešauj kājā Sestdien Kurzemē medību laikā kāda sieviete guvusi šautu brūci kājā.
Draugiem Facebook Twitter Google+