Mobilā versija
Brīdinājums -6.8°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Otrdiena, 23. janvāris, 2018
3. oktobris, 2017
Drukāt

Miljonāra Maligina laulības krahs pirms pirmās kāzu gadadienas (5)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, nepilnu gadu pēc kāzām izjukusi pēdējā laika spilgtākā pāra – aktrises un mākslinieces Elīnas Maliginas (ex. Dzelmes, 31) un miljonāra, AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētāja Valērija Maligina (52) laulība.

Jau pirms laika izskanēja runas par iespējamo vardarbību miljonāra ģimenē, tiesa, tā arī netapa skaidrs, kurš pret kuru ir pacēlis roku. Tāpat izskanēja runas, ka par rokas pacelšanu pret sievu pret Valēriju Maliginu Austrijā ierosināts kriminālprocess, ko pats uzņēmējs noliedza.

Šobrīd zināms, ka Elīna ar vienu koferi un piecgadīgo meitu Hannu, kura dzimusi laulībā ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru jau pirms divarpus mēnešiem pametusi Latviju un uzturas Vīnē, Austrijā.

Neiedziļinoties detaļās par patieso attiecību izjukšanas iemeslu, Elīna ir lakoniska: “Man vienkārši pietika.” Par savu pagaidām vēl likumīgo vīru māksliniece neko sliktu nevēloties teikt, būtiskākais esot sadzīvošanas māksla. “Viss ir labi. Zinu, ka uz sevi varu paļauties. Bet arī Valērijam saku lielu paldies par to visu laiku, ko bijām kopā. Viņš man ir ļoti daudz ko devis, palīdzējis, iemācījis. Tā ir mana pieredze. Es par jebkuru pieredzi – par vislabāko, sliktāko, briesmīgāko, jautrāko – esmu pateicīga,” tā Elīna atzīst žurnālā.

Jāpiemin, ka pavasarī Valērijs Maligins Elīnu iecēla par “Olainfarm” meitas uzņēmuma “Silvanols” valdes priekšsēdētāju un kā liecina informācija uzņēmuma mājas lapā – Elīna joprojām savu vietu ir saglabājusi. Tāpat pērn abi nodibināja kino producēšanas kompāniju “Egotrashcinema”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Elīnai pieder 60% “Egotrashcinema” daļu, Maliginam – 40%.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Aizvaciet Ludzu to Maliginu ! jau tris dienas stav…

  2. Kā šai bābai ar garīgo veselību?

  3. Bet ko gan citu varēja gaidīt no atiecībām ar šo paklīdeni.

  4. Maligiņš nopirks sev kādu citu jaunu naudaskāru tautumeitu.

Draugiem Facebook Twitter Google+