×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Miljonāre latviešus aicina glābt “Dzintaru” (75)

Foto - LETA. Apgāda "Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija KilblokaFoto - LETA. Apgāda "Zvaigzne ABC" valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka

“Mēs itin viegli varam palīdzēt “Dzintaram” pārvarēt politisko notikumu radītās grūtības! Šie ir mani šīs dienas pirkumi, un man vēl ir lieli plāni Ziemassvētku dāvanu sakarā,” savā “Facebook” kontā raksta grāmatu izdevēja, uzņēmēja Vija Kilboka, publicējot attēlu ar nopirkto kosmētikas ražotāja “Dzintars” produkciju.

“”Dzintaram” ir tik daudz labu un ikdienā noderīgu ražojumu, ka tie daži miljoni nodokļu parādos tāds nieks vien ir, ja mēs katrs nopirksim kaut vai kādu nieku par dažiem eiro! Palīdzam savējiem! Lūdzu, dalieties ar šo aicinājumu,” mudina Kilboka.

Ar grāmatu izdevējas aicinājumu dalījušies jau tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju.

Jau vēstīts, ka 17.oktobrī Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa kosmētikas ražotājam AS “Dzintars” ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesa lietu.

“Dzintars” pagājušajā gadā strādāja ar 5,911 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās par 76% – līdz 2,633 miljoniem eiro.

“Dzintars” ir parfimērijas un biokosmētikas izstrādātājs un ražotājs. “Dzintara” sortiments ietver vairāk nekā 1000 veidu kosmētikas, parfimērijas produktu, kā arī dekoratīvās kosmētikas izstrādājumus. Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,817 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (75)

 1. Labrāt palīdzētu savējiem, bet ‘Dzintars’ nav savējie – tajā runā un strādā pārsvarā cilvēki, kuri atbalsta Krievijas agresiju citās valstīs, krievu valodu Latvijā kā valsts valodu, tās vadītājs joprojām nav iemācījies un negrib runāt latviešu valodā, un 9.maijā sponsorē un dala Krievijas lentītes, kas ir pretrunā ar latviešu tautas interesēm. Par kādiem savējiem te var runāt?!

 2. 25 gadus es lietoju Dzintara kosmetiku un viņa tik tiešam ir laba , kvalitatīva un piejejama man, kurai nav lielas pensijas . Paldies millionārei par viņu atsaucību Dzintaram, un man liels prieks, ka līdz šai dienai es varu pirkt labu produkciju no ļoti labas ražošanas, kurš parvar visas nebušanas un strāda, bet vareja ka daudzi citi pazust no musu ekonomikas un palikt tikai atmiņa. Lai Gerčikova k. kopa ar viņa komandu viss izdodas un marka Dzintars dzīvos vel ļoti ilgus gadus.

 3. Daža laba kundzīte pat no Iļjušas nelaimēm uztaisa sev reklāmu – davai fiksi visi glābjam Dzintaru, neļaujam valim noslīkt, mākslīgo elpināšanu, adrenalīnu, ātro palīdzību! Ahh, cik es laba, bet oponenti un konkurenti – fui, pē, živai publiski nokaunēties un nolūgties! Un maziņie tik gardi piebalso – laba, laba, laba…

 4. Ja vēlos labus Latvijas ražojumus, izvēlos Stenderu, reizēm Madaru. Savukārt ar lētā gala mantām pilnas Drogas. Dzintara produkcija man nešķiet kvalitatīva, un kaut ko tādu dāvināt Ziemsvētkos man būtu vienkārši kauns.

  Starp citu, vai tiešām Latvijas pensionāriem būtu jāglābj nekaunīgs miljonārs?? Un vai patriotisma izpausme būtu glābt neveiksmīgu biznesmeni, kurš gadu desmitiem ilgi nav varējis iemācīties savas valsts valodu? Labāk to “glābšanas naudu” atdodu savai draudzei – Ziemsvētku dāvanām tiem pašiem trūcīgajiem pensionāriem. 🙂

 5. Lbāk neko nedarīt , nevins Tevi nenoliks! Mums Latviešiem pieņemt sedēt dīvānā urbināt degunu un visus nod….rst! Skumji ka pretīgos komentārus raksta cilvēki, kam dzīve nav izdevusies un tādu cilvēku diemžēl ir daudz! varbt vajag pacelt pakļu no sva dīvāna un ko labu izdarīt?

  • Tad izdari kaut ko labu – ar savu naudu neatbalsti okupantu un kolonistu īpašumā esošos uzņēmumus. Iepērcies pie cita latvja un palīdzi citam latvim kļūt turīgam!

 6. Par latvisku Latviju! Atbildēt

  Ieejiet “”Dzintara” mājas lapā un paskatiet vakances. Visur obligāti prasa krievu valodas zināšanas – tas laikam tāpēc, lai latvietis varētu komunicēt ar latviski nerunājošajām “Dzintarā” strādājošajām Gaļām, Vaļām un Ivaniem?

 7. Lielāku stulbību grūti iedomāties,jo “Dzintara”īpašnieks Gerčikovs vai? ir viens pamatīgs interfrontists un SC relikts !!Kas vēl nebūs Kilblokas madāma,ka tagad pensionārus jūs aicinat glābt sazagušos miljonāru? Vai tad nu jau kaunu esat visi zaudējuši? Tas ir viens ārprāts arī par jūsu izdoto grāmatu laupītājcenām ,ARĪ BĒRNIEM !!!PAKAUNATIES !!!Pati arī ziedojat savus miljonus !!

 8. gerčikovs visu mūžu nodzīvojis LATVIJĀ , bet latviešu valodu nemāk , pilsonību nopircis , neieredz LATVIJAS valsti un ir atklāts SC atbalstītājs !

 9. Skopa gan …. vajadzēja nopirkt vismaz simtu , ja jau moljonāre – un izdalīt nabagiem.

 10. Un, kā kundze Kilbloka kļuva par miljonāri, ja visi grāmatizdevēji to vien dara, kā sūdzas un žēlojas, ka viņi burtiski nodarbojas ar labdarību, ka latviski izdot grāmatas var tikai augstākais 500 eksemplāros, ka nespēj gūt nekādu peļņu, jo visi ienākumi aiziet autoru honorāriem, kā arī grāmatas iespiešanas izdevumiem, u.t.t. un tā joprojām???

 11. Nevajag saimniekiem tik daudz zakt! Skuju taku dzintaram.

 12. Nezin savus Mežaparka dzīvojamo māju pārreģistrēja uz “dzīvojamā māja” vai joprojām dzīvo saimniecības vai garāžas būvē

 13. Jauki! Droši vien Kilboka, būdama bagāta monopoliste, varētu katru dienu kādu porciju “jauko” Dzintara ražojumu iegādāties, bet, vēl labāk, ja viņa savus, Zvaigznes ražojumus reklamētu, nevis ar frāzi – “Nevar nepirkt”, bet – “Iegādājies 3 Zvaigznes grāmatas un dāvanā saņem vienu Dzintara produktu…” Ja Dzintars piederētu latviešiem, varētu šo visu tulkot kā uzaicinājumu uz “patriotisku” rīcību, bet, zinot ka šī firma jau sen pieder “lielajam brālim”, grūti atrast jebkādu pamatu šādam “uzsaukumam”.

  • Kā tad nu nebūs pamatojuma? Korišs korišam izpalīdz – par svešu naudu. Visi šodienas miljonāri reiz sāka vienādi…

 14. Nekad nepērku "Dzintara" preci un nepirkšu Atbildēt

  1. Vai “Dzintara” priekšsēdis Iļja Gerčikovs beidzot ir iemācījies latviešu valodu un gan ar parastiem latviešiem, gan latviešu ierēdņiem, gan latviešu ministriem un latviešu žurnālistiem ir sācis runāt latviešu valodā? Jeb visur Latvijas teritorijā Gerčikovs turpina runāt tikai un vienīgi krieviski?

  2. Vai Gerčikovs ir naturalizējies par pilsoni? Agrāk viņš bija bez Latvijas pilsonības – tā saucamais nepilsonis (es gan uzskatu, ka pareizāks apzīmējums nepilsonim ir kolonists vai civilokupants, jo nepilsoņi Latvijā radās tāpēc, ka Krievija no 1940.-1941. un no 1945.-1991.gadam veica Latvijas okupāciju un pretlikumīgi iepludināja Latvijā gan militāros okupantus, gan civilokupantus, gan kolonistus).

  • 1. Dzintara kosmētika ir labākā dāmām mūsu klimatā. Esmu mēģinājusi lietot slavenus zīmolus, bet manai latviešu zemnieces ādai Dzintars ir vispiemērotākais, izskatos gadus 10 jaunāka 🙂
   2. Man ir vienaldzīga Gerčikova kunga naturalizēšanās, latviešu valoda u.c .privāti vai pikanti sīkumi. Mani interesē Dzintara produkts.
   3. Šaubos vai Jūs savā dzīvē esiet paveicis praktiski kaut vai desmito daļu no tā, ko ir izdarījis Gerčikova kungs Latvijai.

 15. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Uzņēmuma vadītājs taču ir viszinis, ekonomikas un kādu tik vēl zinātņu doktors, kurš nepārtraukti kritizē valdību un visus māca biznesa vadīšanā! Vai viņš tiešām to ir darījis, atrodoties pie stūres, ja iebraucis grāvī?! CSDD un CP taču katru dienu brīdina, ka, braucot, nevajag lietot elektroniskos sakaru līdzekļus!

 16. Ja kādreiz “Dzintara” produkcija bija tiešām laba,ko nevar teikt par šo produkciju šodien.Nu nav vairs tās smaržas un odekoloni viena ķimija.

 17. Un jēga no tā? Algas darbiniekiem tāpat ir nabagu līmenī. Savulaik Dzintars meklēja darbiniekus, pieteicos, aizgāju uz interviju, algu protams neviens nenosauca, vien prasīja , cik gribot saņemt. Pēctam nejauši uzzināju, ka esmu prasījusi vismaz par trešdaļu vairāk nekā šie gatavi maksāt. Izķērnāts laiks un materiāls.

  Un arī drusku par produkcijas kvalitāti. Reiz gadījās nopirkt Dzintara nagu laku. Braucot ārā no Rīgas uz pasākumu uzlakoju nagus. Pēc 40 km (t.i. gandrīz stundas ) nagi vēl joprojām nebija nožuvuši. Tad ko tur glābt? Neizdevušos produktu?

  • Oriģināla mārketinga pieeja… Drīzāk kaut kas no sabiedrisko attiecību kampaņas! Bet skat, kā cilvēki dalās ar rakstu un gatavi palīdzēt! 😀

 18. Runa iet par vienas personas privātuzņēmumu. Tajā strādāja pirms dažiem gadiem ap 400. Uzņēmums ir veģetējis uz prihvatizētajām tehnoloģijām. Tirgus- Krievija, Baltkrievija, Ukraina. Slavenais austrumu tirgus, kurš neko nepērk un bauri tikai samet naudiņu. Latvijā ir daudzi jauni ļaudis ar inovatīvām idejām. Atbalstiet viņus pērkot saražoto vai citādi. K. kundzei ir miljoni, lai palīdz.

  • K.kundzei sava interese. Nevar ļaut piķim sadegt. Tad lai pati arī dzēš.

  • Dzintars ir noturējies. Kur ir VEF, “popovene”, RER un citi MILŽI? Labāk lai viss sagrūst un letiņi strādā par “ģeologiem”, pārbaudot miskastu saturu? Par jauno inovatīvajiem produktiem – gan jau ir, taču reiz redzēju meitēnu, kas tirgoja no alus pudeļu korķīšiem darinātus auskarus. Simboliski līdz asarām…

 19. Varbūt ir vērts ieguldīt naudu jaunu latviešu uzņēmēju pasākumos, nevis stiprināt okupantu ekonomisko sektoru. Arī pirmajos būs darba vietas. Un cik latviešu strādā tajā Dzintarā, kuru tā glābs?

 20. Ka tik madāmai K pašai nav daļas pie Gerchikova, ja tā cepās par šmāķiem

 21. Ar ko dzintars ir sliktāks par Pareksu??

 22. Ja kāda te slavē Dzintara produkciju, tad vienkārši nav pamēģinājusi neko citu. Pirms pāris gadiem nolēmu pamēģināt un nopirku zelta sērijas super dārgo Dzintara krēmu, kas manu seju pataisīja par vecu pastalu. Ja tie krēmi būtu patiešām labi, tad arī nebūtu bankrota.

  • Kā reiz – pirmais Mairinas teikums no manām domām!
   Man absolūti neinteresē kas ir īpašnieks un kāda tā vēsture. Mani interesē produkts par ko es atdodu savu naudu, nav savarīgi cik, bet tas – ko es par šo summu saņemu pretī. Diemžēl, par šādām pašām naudām es esmu pamēģinājusi un atradusi daudz efektīvākus līdzekļus, kategorijā – dabīgā kosmētika. Un ja kāds saka, ka 8 Dzintara produktu vietā var tikai nopirkt tikai vienu “brenda” vai “dārgo” sejas krēmu… tad man jājautā – vai gadījumā mēs nesalīdzinām zapiņu ar mersi? Cenu drīkst salīdzināt, manuprāt, tikai tad, ja produkti ir vienas klases. Ja nevaram atļauties kvalitatīvu dabīgo, kam ir sava cena, nu tad izvēlamies to kas pa kabatai, bet tas vairs nebūs pēc sastāva ne tuvu tas.

 23. LAI TĀ .. ARĪ PALĪDZ !

 24. Es saprotu, ka jāglābj ģimenes ar bērniem, slimi cilvēki, bet ne jau kāda cilvēka bizness. Lai tad Kilboka arī ziedo pāris miljonus.

 25. Diemžēl, atceros uzņēmuma vadības attieksmi pret notikumiem Ukrainā.
  Žēl Latvijas uzņēmuma un darbinieku. Bet ne uzņēmuma vadības.

 26. Skaidrs, kas ta par damiti, kuras bizness, pec petijumiem, pasizmaksa no cenas veikala ir vien 16 % !!!, un kuras bizness nav nekas cits, tapat ka Gercikovam, ka prihvatizacijas rezultats.
  Pie tam, ja atceramies, tad minetais kungs, laikam tovarisc, atbalstija Krimas okupaciju, tatad tipisks sovjeta imperists, kuram jau nu nevajadzetu zeloties, ka savejie uzmetusi…
  Tatad Kilbloka ar savu “Zvaigzniti” ir tada pati bijusi (kuri nemedz but bijusie…) komuniste, tatad Latvijas ienaidniece?
  Vieniga palidziba, lai tadi nemocitos “sliktajos” rietumos un tos nemeginatu ar , iespejams, speciali sarikotiem bankrotiem, ka visadi LM, BB, Parex, utml, graut – BOIKOTET, lai atrak titos uz savu tik kveli milamo un atbalstamo launuma imperiju – mesok – vokzal – rogina urogina, kkur pie Muhosranskas…

 27. Dzintars so svoje odnomarocnoj politikoj i ne provedennoj rebrendingovoj politikoj sdelal to cto i govorilos gospodinu Gercnikovu i nacjalniku otdela sbita Valentine. Predprijatije uze v 2013 godu kogda snjala s proizvodstva cast produktovoj linejki, nacjala iskat novije rinki sbita, a do etogo stavilo osnovnoj upor na bivshije Postsovetskije strani. Pluss cenovoj diapozon produkcii predprijatija vdrug stal v segmente – Premium !!!! Nesmotrja na to cto zarubeznih proizvoditelej analogicnoj produkcii cenovoj diapozon v klase – midl. U nas dosih por lezat gotovije torgovije znaki (brendi) kotorije mi predlogali dlja Dzintarsa, no slishali lish cto drevnjaja istorija predprijatija osnovannaja na 🙂 Udaci ece koecto mi slavnoo pros…

 28. man pie vienas vietas tas jūsu Dzintars..ko vēl,varbūt saziedot tos miljonus,pavisam kaunu zaudējuši!!!!

  • Aha,mēs tak latvieši naudā peldamies,noliksim zobus uz plauktiņa,un steigsim pirkt lūpenes.Sūds ar ēšanu,ka tik lūpas spīd?

 29. Ka tik pati nav jāglābj…

 30. Tak lai glābj,kas šai to liedz?

  • Nokāva VEF, nokāva RAF, nokāva RVR, nokāva REMT,nokāva LMR, nokāva RRR, nokāva Sarkano zvaigzni, nokāva Alfu. Pat nabaga Startu nokāva. Kāds tur vēl dzintars.

 31. būtu labāk grāmatas izdevusi par adekvātām cenām

 32. Latvieši jau izglāba “PAREKSU”, AirBalticu, Liepājas metalurgu…latvietim nav jāpiedalās katra jebreja biznesa glābšanā.

 33. Nu ko nākamais metalurga liktenis. Es vīrietis dzintara preces nepērku un to ķīmiju nelietoju. Ja valstī ir tik daudz piezīdušies ar naudām miljonāri lai tad ziedo un atbalsta.

 34. Kilblokai piekrītu!
  Nesen ES bija pētījums, salīdzināta tika superdārgu, dārgu un lētā gala krēmu efektivitāte. Izrādūjās, ka testēšans rezultātā labākais bija par aptuveni 5 eur.
  Dzintara produkcija nav sliktāka paratsevišķu slaveno zīmolu kosmētiku, pie tam pie mums jau nonākot Austrumeiropa i ražotā.

 35. Kas tur ko nesaprast, jāsargā daba. Jo mazāk paši ražosim, skaties ES ieskaitīs kādu eiriķi par izmešu kvotām. Pēc būtības ražošana ir tā lielākā dabas resursu grāvēja. Cilvēku dzīves līmenis ir pēdējā vietā.

 36. Ne jau politiskā situācija, bet vadības tupums ir nogremdējis Dzintaru. Kāpēc citi uzņēmumi identiskā situācija nebrūk, bet attīstās un aug. Tas, ka onkulis domā, ka izglābsies, kāpinot ražošanas jaudu, vien liecina par padomju laika domāšanu un to pašu laiku atliekām Dzintara izskatā. Glābsiet dzintaru pērkot viņu produkciju, cik tad tās lūpenes katru mēnesi jānopērk katram LV iedzīvotājam, lai viņi izlīstu no bedres… Kad iet pa pieskari Metelurgs, visi taču neskrien armatūru pirkt! 😀

 37. Gribētu pētījumu par to kā radies šis parāds.
  Vai tas ir bezsaimnieciskums vai izlaupīšana.
  Kā radies šis parāds????????

 38. palidzesim gan mums pensionariem pielika taaaaaadu naudu ka varam palidzet visiem un visos ziedojumos

 39. vēl labi izskaties,varu Tevi izklaidēt par attiecīgu samaksu

 40. “Dzintaram”ir brīnišķīga bioprodukcija,kuru var nopirkt gandrīz vai tikai specializētajos veikalos- centrā. Taču lielveikalu ķēdēs neko no “Dzintara”parasti NEATRADĪSIET. Tā nu ļaudis turpina pirkt dažādu valstu ar ķīmiju piesātinātos produktus. Pajautājiet – Maximā”,”Mego”,Rimi”- vai jums ir pārdošanā vietējā produkcija- un atbilde būs -NAV. Tāpēc ļaudis nepērk “Dzintara”parfimēriju…..Skumji….

  • Neiesaku matus mazgāt ar dzintaru – saķep, grūti ķemmējami, komplektā jālieto balzāmu (protams, tikai ne dzintara). Arī dzintara higiēniskā lūpu ziede ātri fiziski ņem un nolūzt nolūzt un nav lietojama – aizskrūvēt vairs nevar, un iebīdīta atpakaļ vairs neizbīdas ārā. No lūpu ziedēm labāk lietoju amerikāņu “Blistex” un jebkuru citu šampūnu.

   • Dzntaram ir pats labākais lūpu balzāms no visa ko mēģinājusi esmu un tieši UNI,pat pret aukstumpumpām labs.

   • Dzntaram ir pats labākais lūpu balzāms no visa ko mēģinājusi esmu un tieši UNI,pat pret aukstumpumpām labs.

    • Ne tikai aukstumpumpām! Es izmantoju iesnu gadījumā, kad deguns jēls… apsmēreju kārtīgi apkārt, jo krēmi kož, bet šis baro un mīkstina un ārstē. LABS!

   • Ir dzintara krelles,labas ,smukas nesüdzos.

   • Nepiekrītu, Lauciniekam. Dzintaram ir paši labākie matu kopšanas līdekļi. Es gadiem meklēju ideālo šampūnu un ir izmēģināti visādi nenormāli dārgi mēsli, līdz ziemassvētku paciņā no darba bija Dzintara produkti. Ja varētu ielikt foto ar maniem matiem kuri ir biezi, spīdīgi un ļoti gari (līdz dibenam) tad atkristu jautājumi par šampūna kvalitāti.
    Lūpu balzāmu arī lietoju tikai Dzintara ražoto, neko savos 35gados labāku nēsmu atradusi.
    Par pārējo produkciju neko daudz nezinu, bet sūdzējies arī neviens nav.

 41. Pierobežniece Anna Atbildēt

  Ļoti labi šampūni. Ļoti labi sejas krēmi. Vislabākie produkti Krēms Niveja un hig.lūpuzīmulis. Arī lūpukrāsas labas. Smaršas mazās – suppppper. Man patīk. Acu tušas labas. Man patīk. Uzskaitot secinu, ka tiešām daudz lietoju. Būs jāsapērk dāvaniņas. Cena atbilstoša. Gudri cilvēki pēta saturu, muļķiem vajag dizainu un mārketingu. Pērciet bezsatura Madaru.
  Un beidziet sunīties. reti nesaticīga tauta latvieši. Nespēj būt toleranti, atbalstoši. Nemeklējiet slikto. Priecājaties par labo.

  • Man patīk Madaras produkcija Atbildēt

   Tu melo! Dzintars ir s.ūds!

  • “Un beidziet sunīties. reti nesaticīga tauta latvieši. Nespēj būt toleranti, atbalstoši. Nemeklējiet slikto. Priecājaties par labo.”
   ———
   Nu gan Anniņ, māci te kādiem tolerantiem un atbalstošiem jābūt. Viss jau labi. Dzintaru saslavēji un atbalsti, bet ko pati par Madaru pateici?

 42. Neatbalstu uzņēmumus, kas pieder krievvalodīgajiem okupantiem un kolonistiem! Boikots!

 43. bet taču kuram ir visvieglāk palīdzēt, ja ne miljonārei? Uz priekšu! “Dzintara” produkcija vienalga vienkāršam mirstīgam nav pieejama, mēs, tie prastie, iztiksim ar lētāku franču kosmētiku. Tad nu lai biezā gala dāmas sametās

 44. Kas spēj ko glābt, tad glābjiet gotiņas no izslaktēšanas. Piena upes līst zemē, lauki izmirst. Bez smiņķiem un pūderiem iztiksim, smuks tāpat ir smuks, jauns tāpat ir smuks.

 45. Kas palūgs Sades Tīklu un Latvenergo negremdēt Latvijas ražotājus?

 46. Piemērs, ka skopais maksā divreiz. Dzintars un mārketings ir lietas, kas nedraudzējas. Būtu laicīgi ieguldījuši naudu reklāmā un dizainā cilvēki noteikti arī pirktu produktus. Bet kamēr firma sēdēs rokas klēpī ar savu pliekano aizpadomijas dizainu salikusi un sevi nereklamēs nekādi rezultāti nebūs. Ja pircējusi ir jālūdzās pirkt, tas ir neprofesionāli un naivi.

Draugiem Facebook Twitter Google+