Latvijā
Kriminālziņas

Miljonārs atrasts miris bēdīgi slavenā “Dinaburg” prezidenta mašīnā 16

Foto no gorod.lv

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, Daugavpils miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis atrasts miris bēdīgi slavenā bijušā futbola kluba “Dinaburg” prezidenta Oļega Gavrilova automašīnā.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē šo faktu pagaidām nekomentēja.

Savulaik saistībā ar spēļu sarunāšanu Gavrilovs tika uz mūžu diskvalificēts no pašmāju futbola.

Gavrilovs izteicās, ka ir šokā par notikušo. “Man šobrīd ir grūti runāt. Eduards bija mans tuvs draugs un viens no cienījamākajiem cilvēkiem, kādus esmu pazinis,” teica Gavrilovs. No plašāka komentāra par notikušo viņš atteicās, sakot, ka jau visu izstāstījis izmeklētājiem.

Jau vēstīts, ka Zavadskis tika atrasts miris 8.oktobrī ap plkst.7 rītā Daugavpilī, automašīnā kādas mājas pagalmā Saules ielā. Apskates gaitā redzami miesas bojājumi mirušajam netika konstatēti.

Saistītie raksti

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Lai noteiktu uzņēmēja patieso nāves iemeslu, nozīmētas ekspertīzes.

Pazīstamā Daugavpils uzņēmēja Zavadska bēres paredzētas 12.oktobrī, atvadīšanās no aizgājēja sāksies plkst.13 Sventes baznīcā.

Zavadskis ir AS “Ditton pievadķēžu rūpnīca” lielākais akcionārs, jo viņam pieder 20% uzņēmuma akciju. Pārējie uzņēmuma īpašnieki ir Vladislavs Drīksne (19,92%), SIA “MAX Invest Holding” (13,635%), SIA “Maleks S” (13,63%) un SIA “Dvinsk MNG” (9,46%).

Tāpat viņš vairākkārt ir minēts Latvijas miljonāru sarakstā, jo viņam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos un viņa īpašumā ir septiņi īpašumi Daugavpilī un Daugavpils novadā.

LA.lv