Latvijā
Politika

Sudraba noliedz politiskā spēka veidošanu6


Inguna Sudraba
Inguna Sudraba
Foto: LETA

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba kategoriski noliedz, ka pēc valsts svētkiem paziņos par jauna politiskā spēka veidošanu, savukārt miljonārs Jūlijs Krūmiņš ir gatavs viņu atbalstīt, ja tomēr Sudraba izlems pievienoties politiskajām aprindām.

Sudraba sarunā uzsvēra, ka pagaidām vēl nav plānojusi nākt klajā ar kādiem paziņojumiem un tad, kad to darīs, tas notikšot korekti un viņa pati būs informācijas izplatītāja. “Es neesmu cilvēks, kas iet un kaut ko pa kaktiem un stūriem organizē. Ja man būs kaut kas paziņojams, tad to darīšu pati,” piebilda Sudraba.

Viņa pauda neizpratni par izplatīto informāciju, ka viņa it kā pēc valsts svētkiem varētu paziņot par partijas veidošanu, – šāda informācija radusies no dažādām puspatiesībām, jo viņa šādu informāciju nevienam nav sniegusi.

Savukārt miljonārs Jūlijs Krūmiņš, kurš iepriekš paziņojis, ka atbalstīs politiskā spēka veidošanu, kura priekšgalā būs sabiedrībā zināma personība, sacīja, ka viņš atbalstīs tāda politiskā spēka veidošanu, kura priekšgalā būs cilvēks, kuram viņš un visa sabiedrība uzticas.

“Tā var būt Inguna Sudraba, tas var būt eirokomisārs Andris Piebalgs, tas var būt Raimonds Pauls. Es gribu, lai pagaidām tas paliek kā noslēpums,” atzina uzņēmējs. Ja veidosies šāds politiskais spēks ar sabiedrībā atbalstītu personu priekšgalā, viņš ir gatavs ziedot likumā noteikto naudas apjomu partijas atbalstam. Savukārt pats viņš politikā nevēlas iesaistīties, jo nav komandas cilvēks un nevarot strādāt pēc protokola. “Ja būs kāds cilvēks, kam es uzticos, es viņu atbalstīšu,” pauda Krūmiņš.

Viņam arī neesot ne jausmas, kad Sudraba varētu startēt politikā, taču, ja viņa to darīs, Krūmiņš viņu atbalstīšot, un visticamāk, viņš nebūšot tāds vienīgais. Vienlaikus viņš Sudrabu aicina to nedarīt. “Nelien iekšā tai mēslu bedrē, es viņai saku,” atklāts bija Krūmiņš.

Laikraksts “Vesti” piektdien raksta, ka bijusī valsts kontroliere Ingūna Sudraba jau pēc svētkiem varētu paziņot par jauna politiskā spēka izveidošanu, ko atbalstīs uzņēmējs miljonārs Jūlijs Krūmiņš, šodien vēsta laikraksts “Vesti”.

Laikraksts vēsta, ka Sudraba pēdējā laikā aktīvi tikusies ar vairāku politisko partiju pārstāvjiem vai to “vēstnešiem”, kā arī esot jau zināms, ka jaunā partija būs centriski-liberāla, jo šī niša esot brīva.

Jau ziņots, ka Krūmiņš intervijā laikrakstam “Diena” solīja atbalstīt jaunas partijas izveidošanu ar plašai sabiedrībai jau zināmu līderi.

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
Krāslavas centrā noticis divu iedzīvotāju slepkavības mēģinājums
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Meita uzbruka mātei: noslēdz izmeklēšanu par slepkavību Pāvilostas novadā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Premjers: Rēķināties ar papildu līdzekļiem no noziedzīgi iegūtas naudas konfiskācijas nevar
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Kosmētikas ražotāju “Dzintars” lūdz pasludināt par maksātnespējīgu
1 stunda
LL
Lato Lapsa
Latvijā
Bijušais KNAB vadītājs Streļčenoks pelna iztiku, vadot seminārus par korupciju
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Norvēģijā bruņots vīrietis ar zagtu ātrās palīdzības mašīnu notriecis vairākus gājējus
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Tiesībsargs nosauc, cik daudzi iztiek ar “absolūtas nabadzības līdzekļiem” 3
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Daugavpilī labots nacionālais siltuma rekords
2 stundas