×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
15. novembris, 2013
Drukāt

Sudraba noliedz politiskā spēka veidošanu (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Inguna Sudraba

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba kategoriski noliedz, ka pēc valsts svētkiem paziņos par jauna politiskā spēka veidošanu, savukārt miljonārs Jūlijs Krūmiņš ir gatavs viņu atbalstīt, ja tomēr Sudraba izlems pievienoties politiskajām aprindām.

Sudraba sarunā uzsvēra, ka pagaidām vēl nav plānojusi nākt klajā ar kādiem paziņojumiem un tad, kad to darīs, tas notikšot korekti un viņa pati būs informācijas izplatītāja. “Es neesmu cilvēks, kas iet un kaut ko pa kaktiem un stūriem organizē. Ja man būs kaut kas paziņojams, tad to darīšu pati,” piebilda Sudraba.

Viņa pauda neizpratni par izplatīto informāciju, ka viņa it kā pēc valsts svētkiem varētu paziņot par partijas veidošanu, – šāda informācija radusies no dažādām puspatiesībām, jo viņa šādu informāciju nevienam nav sniegusi.

Savukārt miljonārs Jūlijs Krūmiņš, kurš iepriekš paziņojis, ka atbalstīs politiskā spēka veidošanu, kura priekšgalā būs sabiedrībā zināma personība, sacīja, ka viņš atbalstīs tāda politiskā spēka veidošanu, kura priekšgalā būs cilvēks, kuram viņš un visa sabiedrība uzticas.

“Tā var būt Inguna Sudraba, tas var būt eirokomisārs Andris Piebalgs, tas var būt Raimonds Pauls. Es gribu, lai pagaidām tas paliek kā noslēpums,” atzina uzņēmējs. Ja veidosies šāds politiskais spēks ar sabiedrībā atbalstītu personu priekšgalā, viņš ir gatavs ziedot likumā noteikto naudas apjomu partijas atbalstam. Savukārt pats viņš politikā nevēlas iesaistīties, jo nav komandas cilvēks un nevarot strādāt pēc protokola. “Ja būs kāds cilvēks, kam es uzticos, es viņu atbalstīšu,” pauda Krūmiņš.

Viņam arī neesot ne jausmas, kad Sudraba varētu startēt politikā, taču, ja viņa to darīs, Krūmiņš viņu atbalstīšot, un visticamāk, viņš nebūšot tāds vienīgais. Vienlaikus viņš Sudrabu aicina to nedarīt. “Nelien iekšā tai mēslu bedrē, es viņai saku,” atklāts bija Krūmiņš.

Laikraksts “Vesti” piektdien raksta, ka bijusī valsts kontroliere Ingūna Sudraba jau pēc svētkiem varētu paziņot par jauna politiskā spēka izveidošanu, ko atbalstīs uzņēmējs miljonārs Jūlijs Krūmiņš, šodien vēsta laikraksts “Vesti”.

Laikraksts vēsta, ka Sudraba pēdējā laikā aktīvi tikusies ar vairāku politisko partiju pārstāvjiem vai to “vēstnešiem”, kā arī esot jau zināms, ka jaunā partija būs centriski-liberāla, jo šī niša esot brīva.

Jau ziņots, ka Krūmiņš intervijā laikrakstam “Diena” solīja atbalstīt jaunas partijas izveidošanu ar plašai sabiedrībai jau zināmu līderi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Nu re pašiem sava Žanna d,Arka ar 1917-tā gada ideoloģiju’.Vai nu dāmīte ievilināta kādā sektā.Nu un kronis visam politģībonis!
    Es tomēr palūgtu pirms viņu laist politikā konsultēt psihiatriem.NEDRĪKST laist pie varas DIVUS uz “augšu pasistus”/ atvainojos!/ Sudraba – Repše. Nedrīkst atdot varu tādiem kā Kanādas Toronto mēram !!ATKĀRTOJU – viņa NEKO !! nav izdarījusi labu Latvijas labā.TIKAI gānīja valsti un VALDĪBU !!!
    Reāli tikai papīrus smērēja!!

  2. Nez kur Sudrabai taa sobriid jaasteidzas ar jaunu speeku izveidi, laikam uz maximas reekina grib sev balsis salasiit. ja jau tik ilgi kluseeja par savu partiju, tad veel meenesi vareeja pagaidiit nevis kad valstii seeras veel nav iisti beigussaas, savu politisko karjeru grib uz visa sii fona uzbiidiit. ne jau visi cilveeki ir mulki, ka nesaprot kas notiek. Vienu savu uzticiibas personu jau esi zaudeejusi, nav smuki uz citu nelaimeem par baigo valsts labdari kluut ;(

  3. Ja ir zināms ka šī kundzīte pinās ar SC un bijTP cilvēkiem, tad rezultāts būs apmēram pa vidu.

  4. “Nelien iekšā tai mēslu bedrē, es viņai saku,” atklāts bija Krūmiņš. Ko darīt? Cienījamā Sudrabas kundze, iesaku vērsties Satversmes tiesā ar sūdzību un prasiet atzīt Saeimas vēlēšanu likuma 9.pantu par neatbilstošu Satversmei, jo tas aizliedz bezpartejiskajiem vēlēšanu tiesības. Sakiet, ka stāties partijā Jums ir pretīgi. Jūs saņemsiet tautas lielas daļas atbalstu, un ST būs spiesta beidzot darīt galu partokrātijai. Lūdzu, izdariet to ar savu līdzšinējo popularitātes varu! Es mēģināju 7 reizes iesniegt tādu sūdzību, ST lietu atteicās ierosināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+