×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
20. marts, 2018
Drukāt

Miljonārs paziņo, kāda būs viņa atbilde “mājas-kuģa” apķēpāšanai (10)

Foto LETAFoto LETA

Miljonārs Argods Lūsiņš informējis Valsts policiju (VP), ka nevērsīsies policijā ar iesniegumu par ķēpājumiem uz viņam piederošās “mājas-kuģa” Pāvilostas novada Ulmales stāvkrastā, aģentūrai LETA pastāstīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Tā kā īpašnieks policijā ar iesniegumu nolēmis nevērsties, policija par viņa privātīpašumā notikušajām darbībām izmeklēšanu neveiks.

Arī Pāvilostas novada pašvaldības policijā nav saņemts “mājas-kuģa” īpašnieka iesniegums, līdz ar to lietvedība nav ierosināta, noskaidroja aģentūra LETA.

Jau ziņots, ka personas, kuras sevi dēvē par “Taisnības cīnītājiem”, nofilmējušas video, kurā redzami ķēpājumi uz Lūsiņam piederošās “mājas-kuģa” Pāvilostas novada Ulmales stāvkrastā, un dalījušās ar to sociālajā tīklā “Facebook”.

Video redzams, ka uz “mājas-kuģa” fasādes koka un stikla daļām ar lieliem sarkaniem burtiem ir uzkrāsoti uzraksti “Spīdola”. Pats ķēpāšanas process gan video materiālā nav piefiksēts, taču tajā ir redzams, kā vīrietis ar piesegtu seju, kurš sevi dēvē par Lāčplēsi, pret “māju-kuģi” sasit šampanieša pudeli. “Ja jau māja ir kuģis, tad Lāčplēsis viņu nokristīja par “Spīdolu” un kārtīgi iesvētīja,” video nofilmēto komentē tā autori. Par Lāčplēsi sevi dēvējušais vīrietis video arī stāsta, ka savulaik esot piedalījies barikādēs. “Tas ir iekšā katrā [no] mums. Ja vajadzēs, iesim atkal,” saka vīrietis, atbildot uz jautājumu, ko domā par Latviju 27 gadus pēc barikādēm.

Kā ziņots, netālu no Pāvilostas miljonāra Argoda Lūsiņa uzņēmums jūras malā ir uzslējis “māju-kuģi”. Lai arī ēku celtniecība šajā vietā nav atļauta, māju atgādinošā konstrukcija tur ir tapusi, jo ir nodēvēta par būvniecības stadijā esošu pontonu peldlīdzekli. Īpašnieks ir solījis konstrukciju nolaist ūdenī, tomēr vairāku gadu garumā tas nav ticis izdarīts.
Pašvaldībai Lūsiņš solījis “māju-kuģi” aizvākt līdz šī gada 1.jūlijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. .. saskrēja galvā un panesās prāts uz Lāčplēša varoņdarbiem, vai ne, mazie kvekši?

 2. Gods sākas ar likuma ievērošanu

 3. Visu cieņu Argodam Lūsiņam! Gan par atbildi uz vandāļu – deģenerātu izgājienu, gan par goda vīra stāju visā šajā histēriskajā balagānā.

  • Jā, goda šim vīram netrūkst.

  • arī fane papildinājums Atbildēt

   Goda šim vīram gandrīz tikpat daudz cik naudas. Visa Latvija jau mēnešiem sašutusi par viņa izgudrojumu māju-kuģi, bet pašam par to ne silts, ne auksts. Aizslēpies aiz naudas un goda…

   • Apgalvojums: “Visa Latvija jau mēnešiem sašutusi par viņa izgudrojumu māju-kuģi” atgādina Arkadija Apolonoviča Semplejarova: “Skatītāju masas pieprasa paskaidrojumus” no Bulgakova romāna “Meistars un Margarita”. Video uzskatāmi parāda, kādi Švonderam līdzīgi personāži, no cita Bulgakova romāna, ir šī sašutusī “Visa Latvija”. Un, protams, sašutuši ir arī visa veida “Arkadiji Apolonoviči”. Līdz šim taču tieši viņi bija tie kas nesodīti čakarēja citus izmantojot ne jau likuma garu, bet tieši likuma burtu. Un, te pēkšņi, kāds viņus sakauj ar viņu pašu ieročiem! Un varbūt, gluži kā romānā, vēl pajautās: “kur jūs bijāt vakar vakarā?” Žēl, ka viens populārs žurnālists šajā balagānā par visu varas makti grib uzņemties konferensjē Bengaļska lomu.

    • bitte, kā tevi tur, .., ej iedzer indi. Ikviens normāls, godīgs Latvijas iedzīvotājs riebumā novēršas no šās Lūsiņa nihilistiskās shēmas. Labi, ka atradās kāds, kurš spēja pārvarēt riebumu un ar divdomīgo vārdu ‘Spīdola’ tomēr izpauda Latvijas tautas attieksmi ar šo mākslas perfomanci kāpās.

  • Kāda īpatna izpratne par godu!

 4. Nožēlojamie “taisnības” cīnītāji. Pašus visvairāk pazemojoša rīcība ir vandālisms.

  • Kā šie stulbie huligāni nekaunas degradēt vārda ”Lāčplēsis” nozīmi? Atradušies ”lāčplēši”…..Lai tā māja-kuģis ir likumiģa vai nelikumīga, bet huligānisms nav nekāda cīņa. Stulbeņi!

Draugiem Facebook Twitter Google+