Uncategorized

Miljonārs Raimonds Kisiels sabiedrībā parādās bez laulības gredzena 16

Foto – Leta

Septembra beigās Latvijā no Monako vērot boksera Maira Brieža cīņu ar kubieti Maiku Peresu “Arēnā Rīga” bija ieradies arī miljonārs un rallija braucējs Raimonds Kisiels (47). Tiesa, skatītāju rindās līdzās viņam nesēdēja sieva – Liepājas mēra Ulda Seska meita Baiba (35), bet kāda gaišmate.

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, tā bijusi Kisiela drauga un bijušā stūrmaņa, “Skandi Motors” īpašnieka Valda Spredža dzīvesbiedre Ksenija Titova. Arī viņš tāpat kā Kisiels par savu dzīvesvietu izvēlējies Monako, ko abi miljonāri deklarējuši kā savu dzīvesvietu.

Jau labu laiku runā, ka Kisielu laulībā iestājusies krīze – viņi reti kopā apmeklē pasākumus un miljonārs vairs nenēsā laulības gredzenu. Tiesa, abi laulātie to noliedz. Baiba žurnālā atklāj, ka attiecībās viss esot kārtībā, bet vērot slaveno maču klātienē viņa nav devusies, jo nav boksa piekritēja. Viņa arī apstiprināja, ka ar Valdi Spredzi un viņa dzīvesbiedri esot ģimenes draugi, kas itin bieži kopā apmeklē dažādus pasākumus.

Raimonds Kisiels un Baiba gredzenus mija pēc četru gadu kopdzīves 2011. gada 26. novembrī, kad abu attiecībās jau bija dzimusi meita Karla (8). Pērn ģimenē piedzimusi vēl viena meitiņa. Savukārt Baibas laulībā ar futbolistu Māri Verpakovski dzimusi meita Paula (12).

LA.lv