Mobilā versija
+2.0°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
18. janvāris, 2015
Drukāt

Miljoniem filipīniešu pulcējušies pāvesta Franciska vadītā brīvdabas misē Manilā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vairāk miljoni filipīniešu svētdien pulcējušies uz pāvesta Franciska vadītu brīvdabas misi galvaspilsētā Manilā, kas acīmredzot būs viens no visu laiku plašākajiem brīvdabas dievkalpojumiem.

Neraugoties uz lietaino un vējaino laiku, saviļņotie cilvēki sagaidījuši pāvestu ar dziesmām un gavilēm. Lēsts, ka jau divas stundas pirms mises sākuma Rizalas parkā bija sanākuši trīs miljoni cilvēku. Tika lēsts, ka kopumā mises dalībnieku skaits varētu sasniegt sešus miljonus, bet šobrīd nav zināms, vai šīs prognozes piepildījušās.

Pirms divdesmit gadiem pāvesta Jāņa Pāvila II vadīta mise Manilā pulcināja vairāk nekā piecus miljonus katoļticīgo.

Uzrunājot cilvēkus, Francisks aicinājis viņus atbalstīt citam citu un sargāt savu ticību no mūsu laikmetam raksturīgā apjukuma. Viņš atgādinājis, ka Filipīnām, kur 80% iedzīvotāju ir katoļi, ir īpaša misija kā katoļticības priekšpostenim Āzijā.

Tropiskās vētras dēļ pāvests Francisks sestdien bija spiests saīsināt savu vizīti Filipīnu austrumos, kur viņš vadīja misi, pieminot 2013.gada novembrī taifūnā “Haijan” bojāgājušos.

Pievienot komentāru

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+