Mobilā versija
+1.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
1. novembris, 2016
Drukāt

“Mobilly”piesaista miljonu investīcijām

Foto: Ieva Lūka/LETAFoto: Ieva Lūka/LETA

Latviešu mobilo maksājumu pakalpojumu sniedzējam “Mobilly” izdevies piesaistīt apjomīgas investīcijas 1,1 miljona eiro apmērā, tostarp 700 tūkstošus eiro no riska kapitāla fonda “ZGI-3”. Tādējādi “Mobilly” kļuvis šogad par lielāko investīciju piesaistītāju Latvijā finanšu tehnoloģiju jeb “FinTech” nozarē. Investīcijas paredzētas, lai paplašinātu uzņēmuma darbību un iekarotu citus Eiropas tirgus. Tāpat uzņēmums plāno iegūtās investīcijas izlietot transporta apmaksas risinājumu uzlabošanā, kā arī pavisam jauna pakalpojumu veida – neredzamo maksājumu izstrādē, ļaujot maza un vidēja līmeņa uzņēmumiem līdzšinējo norēķinu veidus pamazām aizstāt ar neredzamajiem maksājumiem – bez kodu kartēm, bez kalkulatoriem. Cilvēkam vien jāpiekrīt kāda pakalpojuma lietošanai vai produkta iegādei, un maksājums tiks veikts automātiski.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+