×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Miljons par cirku? (2)

Fioto - LETAFioto - LETA

Rīgas cirka ēka.

Kultūras ministrija (KM) būtu gatava maksāt teju 
300 000 eiro lielu kompensāciju bijušajām Rīgas cirka ēkas īpašniecēm Sarmītei Bīviņai un Birutai Kreilei par īpašuma tiesību nonākšanu valsts rokās, taču viņas aizvien uztur prasību par miljona eiro lielu kompensāciju, liecina otrdien valdībā skatītie dokumenti.

Tagad jautājums būs jāizšķir Administratīvajā rajona tiesā. Valdība otrdien skatīja paskaidrojuma projektu Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu namam. Bīviņa un Kreile uzskata, ka viņām kā bijušajām Rīgas cirka ēkas īpašniecēm, īpašuma denacionalizācijas atteikuma dēļ no valsts pienākas kompensācija 1 015 549 eiro apmērā. Viņas pauž nostāju, ka KM aprēķins 297 764 eiro vērtībā ir nepareizs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nav problēmu , lai pilsēta piedzen no viņām īpašuma nodokli no viena miljona , ja jau tā vēlas . Cirku par valsts līdzekļiem daudz modernāku un labaku var uzcelt citā vieta ar visām auto stāvvietām . Jo ja tagad kads aizbrauc uz cirku , tad nav kur likt masīnu ! Kāpēc sarežģīt tik vienkaršu lietu .

  2. Vinam vispar nekas nepienakas, ja ka ipasnieces nenoversa dzivnieku spidzinasanu, jo ja ir ipasnieks tad ne jau tikai nosaukuma pec, bet gan tapec ka ir ari pienakumi, dzivniekiem sen bija arpuspilsetas, janodrosina normali dzives apstakli, jo pilsetas centra sauras telpas un sausmigi apstakli. Vinam vel vajadzeja pietiesat sodu par dzivnieku spidzinasanu un tas nenoversanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+