×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
17. augusts, 2015
Drukāt

Millers sasaucis preses konferenci par koncertzāli “Rīga”; situāciju vērtēs arī Saeimā (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Situāciju ar Rīgas koncertzāli pārrunās arī Saeimā, liecina parlamenta darba kārtība.

25. augustā notiks Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde, kurā deputāti apspriedīs Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) turpmākās darbības stratēģiju un situāciju attiecībās ar uzņēmumu “Rīgas koncertzāle”.

Jau ziņots, ka LZA ir nolēmusi pārtraukt telpu nomas līgumu ar producenta Jura Millera “Rīgas koncertzāli” no 1. septembra, jo uzņēmums nemaksājot nomas maksu.

“Valde iepriekš vairākkārt bija brīdinājusi SIA “Rīgas koncertzāle” par nepieciešamību nosegt radušos parādus, kas netika izdarīts. Valdes sēdē tika izskatīts arī jautājums par koncertzāles izmantošanu kultūras pasākumu un zinātnisko konferenču turpmākai organizēšanai,” paziņojusi akadēmija.

Millers 18. augustā ir sasaucis preses konferenci, kurā informēs par konfliktsituāciju ar LZA un arī jauno koncertzāles sezonu. Viņš informēja, ka Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa ir ierosinājusi lietu pret LZA par tās nosūtītās līguma uzteikuma vēstules atzīšanu par prettiesisku.

Jau ziņots, ka pērnā gada sākumā producents Millers uzsāka sarunas par koncertzāles izveidi LZA Lielajā zālē. Millers tolaik informēja, ka projektu realizēs tikai par privātiem līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Juri Miller, taisnība ir Jūsu pusē!
    Atliek iet līdz galam pret šiem padlaiku stagnātiem, kuriem nekas nav svēts!

  2. Iestājos par taisnīgumu! Atbildēt

    LZA ir nolēmusi pārtraukt telpu nomas līgumu ar producenta Jura Millera “Rīgas koncertzāli” no 1. septembra, jo uzņēmums nemaksājot nomas maksu.
    ==========================
    VECAJIEM kraķiem LZA …NAV kauns .. par “īres nemaksāšanu”, kad pēc 42 gadiem VECO kraķu .. un putekļaino zāli nu beidzot KĀDS ir …ATJAUNOJIS???

Draugiem Facebook Twitter Google+