Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2016
Drukāt

Mīlniekiem saulrieta vērošana Zaķusalā pārvēršas murgā (7)

Foto LETAFoto LETA

Vakar, 27. jūlijā, likumsargi Zaķusalā aizturējuši agresīvu makšķernieku, kurš uzglūnējis kādam pārītim, piedāvājot trijatā veikt dzimumaktu. Pēc atteikuma saņemšanas viņš piekāvis sievieti, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki devās uz izsaukumu Zaķusalā, kur norisinājās konflikts starp vairākām personām. Ierodoties notikuma vietā, pretī skrēja vīrietis, kurš kārtības sargiem paskaidroja, ka kāds neadekvāts vīrietis piekāvis viņa draudzeni.

Netālu sastapta arī cietusī, kurai seja bija piepampusi un uz tās redzamas asinis. Sieviete pastāstīja, ka ar draugu atbraukusi vērot saulrietu, taču viņus iztraucējis netālu esošais makšķernieks. Vīrietis pienācis klāt un stāstījis, ka esot nofotografējis kā abi mīlnieki nodarbojoties ar dzimumaktu, pēc tam piedāvājis to veikt trijatā. Cietušās draugs sadusmojies un atcirtis, ka dzimumakts netika veikts un bildes aicinājis izdzēst. Izcēlies konflikts, kā rezultātā sievietei nodarīti miesas bojājumi. Netālu no notikuma vietas arī sastapts agresīvais makšķernieks.

Veicot pārrunas ar iespējamo vainīgo, konstatēts, ka viņš ir manāmā alkohola reibumā. Makšķernieks bija agresīvi noskaņots un kārtības sargus provocēja uz konfliktu. Vīrieša aizturēšanā policistiem nācās pielietot rokudzelžus un spēku. Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri, apskatot cietušo, nolēma viņu hospitalizēt, savukārt aizturētais nogādāts Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. “Nodarbojās ar dzimumaktu :-)”

  2. Kad pieņems konvenciju, ne tādus vien gadījumus pieredzēsiet

  3. Pārītis jāsoda par netiklu darbību veikšanu publiskā , sabiedriskā vietā ..

  4. Varens draugs. Visur tiek mācīts, ka sitot un kaujoties neko neatrisināsi. Tajā pašā laikā, viens piekauj sievieti, otrs skatās vai? Kā vispār tas iespējams! Tāda mazdūșība.

  5. Ko darīja čalis, kamēr viņa draudzeni sita? Lupata!

  6. Varens vīrietis, kurš, tā vietā, lai aizstāvētu savu draudzeni un saliktu pa purnu uzbāzenim, brēkdams skrien prom… Labi, vismaz, ka policiju izsaukt mācēja. Tāds jātriec pie velna.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+