Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
6. oktobris, 2015
Drukāt

Mīļotā uz brokastmaizītes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Visiem pašbilžu cienītājiem radīts īpašs tosters, kas uz iecienītās brokastu maizīties uzgrauzdē izvēlēto attēlu.

Tagad vīrs vai sieva brokastīs varēs mieloties ar sava mīļotā attēlu! Kompānijas “Vermont Novelty Toster” prezidents Geilens Divelī norādīja, ka tagad cilvēkiem vairs nav jābūt Jēzum vai slavenībai, lai sevi ieraudzītu uz tostermaizes. Jaunā tostera pircējiem vien jānosūta kompānijai izvēlētie foto, lai inženieri tosterā iestrādātu nepieciešamo informāciju. Tostera cena ir apmēram 63 eiro.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustāPēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (1)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+