Ekonomika
Bizness

Milova kļūst par vienīgo patieso labuma guvēju arī “Latvijas Tiltos”0


“Latvijas tilti”
“Latvijas tilti”
Ekrānuzņēmums no ” Latvijas tiltu” mājaslapas

Pēc izmaiņām holdingkompānijas SIA “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” īpašnieku struktūrā, Nataļja Milova kļuvusi par vienīgo patieso labuma guvēju arī SIA “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” meitas uzņēmumā AS “Latvijas Tilti”, liecina “Lursoft” informācija.

SIA “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” dalībnieku sarakstā 4.septembrī reģistrētas izmaiņas, saskaņā ar kurām viens no uzņēmuma līdzšinējiem dalībniekiem Aleksandrs Milovs savas daļas nodevis Nataļjai Milovai, kura tādējādi kļuvusi par uzņēmuma vienīgo līdzīpašnieci un arī vienīgo patieso labuma guvēju. Tagad atbilstošas izmaiņas veiktas arī AS “Latvijas Tilti” patieso labuma guvēju sarakstā – Aleksandrs Milovs zaudējis patiesā labuma guvēja statusu, un to saglabā tikai Nataļa Milova. Šīs izmaiņas ierakstītas komercreģistrā 16.septembrī.

SIA “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” pamatdarbība ir meitas un saistītu uzņēmumu vadība. LNK grupa darbojas trīs pamatvirzienos – būvniecība un ražošana, izmēģinājumu aprēķini un aviācijas tehnikas remonts, kā arī nekustamo īpašumu attīstība un pārvaldīšana. 2018.gadā SIA “LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)” konsolidētais apgrozījums bija 116,050 miljoni eiro, un grupas peļņa pēc nodokļiem bija 1,300 miljoni eiro.

Viens no holdinga meitas uzņēmumiem ir AS “Latvijas Tilti”, kas nodarbojas ar infrastruktūras projektēšanas un būvniecības darbu veikšanu. Jau ziņots, ka septembra sākumā vairākas būvkompānijas nonāca KNAB un Konkurences padomes uzmanības lokā, kas izmeklē vairākas lietas, tostarp būvnieku vienošanos par iespējamo karteli. Šo kompāniju vidū ir arī LNK grupa.

Saistītie raksti
LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Valsts iestādes kolektīva saliedēšanas pasākumiem drīkstēs tērēt piecus eiro vienam darbiniekam
3 stundas
LP
LDz preses dienests
Ekonomika
Pieaudzis pa VAS “Latvijas dzelzceļš” pārvadāto iekšzemes kravu apjoms
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Vai divu reģionu Latvija var vairāk? Kā labāk atbalstīt uzņēmējus un apgūt ES fondus
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Mediķu arodbiedrība nolemj rīkot plašas protesta akcijas
21 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Tiesai nodod seksuāla rakstura noziegumos apsūdzētā priestera Zeiļas lietu: atklājas sīkākas ziņas
15 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Rāviņš cer, ka arī Jelgavai saglabās atsevišķas pilsētas statusu
34 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Atklāj pirmos jaunā dzīvesstila tirdzniecības centra “Sāga” nomniekus 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No rietumiem sāk tuvoties ciklons
5 stundas