Sports
Hokejs

Miļuns: Esmu nolēmis atpūsties0

Foto-LETA

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns pēc pasaules čempionāta, kurā neizdevās saglabāt vietu elites divīzijā, izteicās, ka neturpinās darbu ar valstsvienību un dos vietu kādam citam speciālistam.

Pēc atgriešanās mājās sarunā ar “LA” viņš norādīja, ka lēmums nav pieņemts emociju iespaidā un netiks mainīts: “Pagaidām nepretendēšu uz izlašu vadīšanu. Deviņus gadus pēc kārtas biju no 8. līdz 11. vietai pasaulē. Jā, bilance ir ļoti laba, tagad Kanādā tā mazliet pabojājās, taču esmu nolēmis atpūsties. Man par daudz ir pienākumu – halle, “Prizma”, visu laiku bez apstājas. Katru gadu mēnesi esmu prom no Latvijas, bet pamatdarbs taču arī jādara. Lai pamēģina arī kāds cits treneris.”

Ēriks Miļuns piecos pasaules čempionātos bijis jauniešu un junioru izlasē asistents, bet sešos vadījis komandu pats un piecos no tiem sasniegts mērķis – iegūta vai nosargāta vieta elites divīzijā. Vienīgā neveiksme bija šajā gadu mijā, kad Latvijas U-20 izlase Kanādā palika pēdējā vietā un nākamsezon atkal spēlēs līmeni zemāk. Izšķirošajās spēlēs ar 1:2 un 1:4 tika atzīts pagājušā gada čempiones Somijas pārākums.

22. janvārī Ērikam Miļunam apritēs 50 gadi, viņš turpinās vadīt “Prizma” vienību un arī “Volvo” ledus halli.

Saistītie raksti
LA.lv