×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. novembris, 2013
Drukāt

Milzu jūras lauvu šovs Rīgas cirkā

ReklāmfotoReklāmfoto

Rīgas cirkā no 15. novembra jauna, starptautiska cirka programma labāko cirka tradīciju garā “Jūras lauvu šovs”. To vadīs Gajane Martirosjana. Skatītājus ar saviem jokiem priecēs igauņu klauns Rocky, un nervus kutinošus priekšnesumus rādīs gaisa vingrotāji un akrobāti.

Cirka manēžā skatītājus priecēs trīs milzu Kalifornijas jūras lauvas, kas aizrautīgi izpildīs dažādus trikus – gan griezīsies valša ritmos, gan balansēs uz vienas pleznas, izveicīgi griezīs riņķus uz degungaliem un pat dziedās. Bučas un mīļuma izpausmes starp milzīgajiem dzīvniekiem un mākslinieci liecina par savstarpēju mīlestību. Kā atzīst pati Gajane – jūras lauvām nav iespējams iemācīt to, kas tām nepatīk. Tieši tāpēc šis priekšnesums šķiet priekpilns un nepiespiests.

Lirisku mīlas stāstu augstu Rīgas cirka kupola velvēs skatītājiem izstāstīs pasaules klases meistari – gaisa vingrotāji Sergejs Volkovs un Natālija Zaiko. Mākslinieku duets izpilda ļoti sarežģītas triku kombinācijas gaisā, kuras citviet pasaulē izpilda vien retais cirka mākslinieks. Viņu priekšnesuma pamatā ir fizisks spēks un pilnīga savstarpēja uzticēšanās.

Kā ikvienā tradicionālā cirka programmā manēžā būs redzami arī īsti akrobāti. Ukrainas cirka mākslinieku trupa Valentīna Demjana vadībā. Šajā programmā mākslinieki uzstāsies ar diviem akrobātikas priekšnesumiem. Vienā no tiem akrobāti iejutīsies Karību jūras pirātu lomā un uz “krievu šūpolēm” izpildīs sarežģītus lēcienus, vairākkārtējus kūleņus un salto gaisā, sasniedzot pie cirka kupola piestiprināto stieni vai pārlecot tam pāri un veiksmīgi piezemējoties atpakaļ cirka manēžā. Otrā priekšnesumā māk-slinieki izpildīs akrobātikas trikus, atsperoties uz batuta. Atsperīgi un veikli, gluži kā nindzjas.

Cirka pārstāvji atceras, ka pirms vairākiem gadiem, kad Rīgas cirka manēžā pirmo reizi uzstājās mākslinieki ar degunlācīšiem, viņi nevarēja pat īsti saprast, kas tie par dzīvniekiem un kā tad latviski tie nosaucami. Šobrīd šie dzīvnieki pamazām kļūst arī par cilvēku mājas mīluļiem. Ukrainas un nu jau var teikt, ka arī Igaunijas cirka mākslinieki Viktors Ņikuļins un Oksana Vigorņica demonstrēs, cik apķērīgi ir šie dzīvnieki un cik daudz tiem ar mīlestību un pacietību var iemācīt. Degunlācīši cirkā vēl ir eksotika, bet atrakcijas ar pūdeļiem ir vieni no tradicionālākajiem priekšnesumiem, kas skatītājiem allaž patikuši to draiskulības un dabiskās nepiespiestības dēļ. Oksanai Vigorņickai ir vesels bērnudārzs ar maziem pūdelīšiem, kas skatītājiem dāvās daudz prieka.

Lidojošie foksterjeri atgriežas! Kopā ar Rīgas cirkā iemīļoto mākslinieku Rustamu Juldaševu kupola augstumos atkal lidos arī viņa uzticamais foksterjers. Mākslinieki savu priekšnesumu nu ir papildinājuši ar jauniem trikiem, ko rādīt cirka skatītājiem.

Arī Igaunijā ir klauni! Klauns Rocky lauž stereotipus un programmas skatītājus priecēs ar amizantiem jokiem, burvju trikiem un citiem negaidītiem pārsteigumiem.

Varbūt noder!!


Izrādes: piektdien, sestdien, svētdien

Cenas: Ls 5 – 15 / bērniem līdz 5 g.v. Ls 1

Biļetes: Biļešu servisa kasēs, www.bilesuseviss.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+