Laukos
Bizness

“Milzu!” pārslas kraukšķinās arī Arābu Emirātos0

Pulbicitātes foto

Pilngraudu brokastu pārslu ražotājs SIA “Milzu!” šogad strauju kāpinājis eksporta apmērus, sākot produkcijas pārdošanu sešās jaunās valstīs, kas ir pusi lielāks rādītājs nekā pagājušajā gadā, informē uzņēmuma īpašnieks Enno Ence.

“Šobrīd no visas saražotās produkcijas 50% tiek eksportēti. Jaunākā eksporta valsts ir Apvienotie Arābu Emirāti – Dubajā “Milzu!” produkti nonākuši tieši šonedēļ,” sacīja Ence.

Patlaban uzņēmums kopumā eksportē uz 11 valstīm, no kurām lielākais eksporta īpatsvars ir uz Poliju – 46% no kopējā eksporta 2017 gadā.

Tāpat Ende norādīja, ka 2016. gadā “Milzu!” izdevies palielināt apgrozījumu par 60% salīdzinājumā ar 2015. gadu.

“Šī gada pirmajā pusgadā saražots un realizēts par 15% vairāk pārslu nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā. Gada otrajā ceturksnī, pabeidzot pirms pusgada iesākto jauno produktu receptūru izstrādi un testēšanu, pircējiem ir iespēja iegādāties jauno zīmola “”Milzu!” produkut – “Kraukšķus”, kas veidoti no rudziem, auzām un griķiem, tos papildinot ar kanēļa un kakao pārklājumu. “Kraukšķi” papildina esošo 12 “Milzu!” pārslu sēriju un tie paredzēti arī kā viegla uzkoda. Arī šo jaunumu veidojām sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti, un liels atbalsts produkta attīstībā bija ES ERAF finansējums, kā arī sadarbība ar Latvijas pārtikas nozares Kompetences centru. Patlaban atrodamies nemitīgā jaunu produktu pētniecības un testēšanas fāzē, līdz ar to kopš gada sākuma investīcijas izpētei un attīstībai bijušas 30 000 eiro vērtībā. Šīs ir investīcijas vēl citos produktos, kas patērētājiem tiks nodoti tuvākā nākotnē,” sacīja uzņēmuma vadītājs.

Līdz ar jaunajiem produktiem “Milzu!” piedāvā 12 dažādus graudaugu pārslu veidus, 4 BIO līnijas pārslu veidus, kā arī jaunos “Kraukšķus” – ar kanēli un kakao.

SIA “Milzu!” ir ģimenes uzņēmums, kurā ražo pilngraudu brokastu pārslas no Baltijas reģionā iegūtām sastāvdaļām. “Milzu!” reģistrēts 2005.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 56 000 eiro, bet vienīgais īpašnieks ir Enno Ence.

LA.lv