×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
12. janvāris, 2017
Drukāt

“Mindijas projekts” – kā apvienot veiksmīgu karjeru ar sapni par ģimeni?

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kā savienot veiksmīgu karjeru un laimīgu privāto dzīvi? Šķiet, šis bijis viens no pēdējo gadu desmitu aktuālākajiem jautājumiem. Īsto formulu tam meklēs arī asprātīgā ginekoloģe Mindija seriālā “Mindijas projekts” no 16. janvāra darbdienās plkst. 14.15 TV3.

Mindija ir jauna un ļoti veiksmīga ginekoloģe, kura mēģina sabalansēt veiksmīgu karjeru, cīnoties par savu ietekmi ārstu praksē un klientu apmierinātību, ar sapni par ģimeni ar četriem bērniem un romantiskām attiecībām. Viņa ir ļoti sievišķīga, gudra, asprātīga, romantiska un reizē arī tieša un spuraina. Kombinācijā ar interesantiem kolēģiem un draugiem Mindiju vai ik uz soļa sagaida aizraujoši piedzīvojumi.

“Mindijas projekta” veidotāja un galvenās lomas atveidotāja ir prestižajai “Emmy” balvai nominētā rakstniece un producente, viena no ienesīgākajām rakstniecēm Ņujorkā Mindija Kalinga. Mindija iedvesmu seriāla idejai ņēmusi no savas dzīves – viņas māte vairākus gadus strādājusi par ginekoloģi vecmāti Bostonā. Diemžēl Mindijas māte seriālu tā arī neieraudzīja, jo nomira no vēža dienā, kad tika apstiprināta Mindijas projekta filmēšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+