×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Minhauzenu uzņems Staļģene (1)

Foto - Linda DombrovskaFoto - Linda Dombrovska

15. mednieku festivāls Minhauzens 2014 norisinājās Daugavpils novada Višķos

No 31. jūlija līdz 2. augustam uz mednieku festivālu “Minhauzens 2015” aicina Zemgale.

Nupat kļuvis zināms, ka par mednieku festivāla “Minhauzens 2015” mājvietu izvēlēts Jelgavas novada Staļģenes ciems. Kā skaidro pasākuma galvenais organizators Latvijas Mednieku asociācijas izpilddirektors Haralds Barviks, bija pienākusi kārta festivāla rīkošanai Zemgalē. Viņš sola, ka šogad apmeklētājus sagaida kvalitatīvāka sarīkojuma organizācija un kuplāka programma trīs dienu garumā.

“Nebija viegli atrast plašajam pasākumam atbilstošu vietu, jo Zemgalē gandrīz katrs zemes stūrītis tiek izmantots lietderīgi,” atzīst H. Barviks. Staļģenes piedāvātā teritorija pie muižas parka un sporta stadiona sola ērtu festivāla organizāciju un pārvietošanos, jo attālums no telšu nometnes līdz sacensību laukumiem nepārsniedz 400 metrus, bet šautuve atrodas nepilnu trīs kilometru attālumā. Turpat blakus plūst Lielupe.

Sporta programmā vairāk vērības veltīts šaušanai, jau tradicionālajiem sacensību veidiem pievienosies šaušana no glud­stobra ar lodi u. c. medniekiem tuvākas disciplīnas. Izklaides sadaļā festivāla mazākos viesus sagaida vairāk atrakciju, par tīņiem gādās Latvijas Armijas rekrutēšanas centra sagtavotā programma ar “militāru piesitienu”. “Latvijas valsts meži” rūpēsies par aizraujošu informāciju, kas saistīta ar dabu. Uz mednieku saietu aicināts arī Cūkmens.

Komandām jārēķinās ar lielāku dalības maksu – rīkotāji to plāno paaugstināt līdz 250 eiro, jo izmaiņas programmā, kā arī rūpes par dalībnieku vajadzībām prasa vairāk līdzekļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu protams, zagļeigā latma jau kārtējo sūdpasākumu taisīs un vēl cels cenas …..

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.6
Alūksne +10.3
Daugavpils +5.2
Saldus +7
Liepāja +10.0
Jelgava +7
Ventspils +9.8
Limbaži +5
Madona +6
Rēzekne +7
Draugiem Facebook Twitter Google+