×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

Minhenes metro bēgļu grupa uzbrukusi pensionāriem (5)

Ekrānšāviņš no youtube.com. Autors: Don Royal.Ekrānšāviņš no youtube.com. Autors: Don Royal.

Minhenes metro grupa migrantu vīriešu uzbrukusi diviem pensionāriem, kuri lūdza viņus likt mierā jaunu sievieti, raksta “The Daily Mail“.

Atsaucoties uz aculieciniekiem, laikraksts ziņo, ka metro vagonā vairāki “Austrumeiropas vai arābu izcelsmes” vīrieši sākuši uzmākties kādai sievietei, kura viņus atgrūdusi. Pēc tam viens no vīriešiem iesita ar dūri pa vagona logu. Pasažieri pieprasīja, lai agresīvā rīcība tiktu pārtraukta, bet kāds no viņiem izsmējīgi uzplikšķinājis pa pakausi vienam no pasažieriem, 88 gadus vecam vīrietim.

Pēc šī necieņas žesta sākās sadursme, kuru ar savu mobilo tālruni nofilmēja un Facebook profilā ievietoja Toms Rots. Viņš komentēja, ka sadursmē iesaistījušies četri migranti un 10-15 pasažieri, savukārt pats piezvanījis policijai. Situāciju izdevies atrisināt, taču policisti nākamajā metro pieturā teikuši, ka neko nevar darīt.

Materiālā redzams, ka uzbrucēji vienu vīrieti tur aiz rokas un apvaino, kamēr otrs pensionārs satverts aiz kakla un viņam draud.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Vāciešiem patīk islāmonacisti.

 2. Tracina, ka pat policija nenodrošina lai tādas lietas nenotiktu pat brīdināta. Kas dod arvien lielāku un lielāku visatļautību.
  Praktiski tas tiešam velk uz pilsoņu karu. Ja neizstāsimies no ES.
  Cilvēki, attopieties! Stājamies ārā
  Tad ari viņa sadalīsies, atgriežoties atkal pie nacionālam valstīm. Izstājoties viena valstij, viņa sāks irt.
  Un palielinoties sādiem reitingiem, viņi tikai sāks iespringt un kaut ko mainīt. Bet tam nedrīkstētu noticēt un padoties. Kamer būs ES mēs ejam uz kautuvi strauji

 3. Ledlauzis II darbā.

 4. Taisni žēl ka mums nav metro! Un pensionāri lai nelien kur neprasa. Tikai kas tie ir? Civilokupanti vai islama zaļie cilvēciņī?

 5. Nu vot ko ar tādiem dzīvniekiem iesākt?

Draugiem Facebook Twitter Google+