Mobilā versija
+0.4°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
20. oktobris, 2015
Drukāt

Mini starteris (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Cobra” radījusi pārnēsājamo akumulatoru “JumPack”. Ierīce spējīga ne tikai uzlādēt mobilo ierīci, planšetdatoru vai mūzikas atskaņotāju, bet arī automašīnu. 400 ampēru spēcīgā ierīce var iedvest dzīvību jebkurā mazlitrāžas automašīnā, kam nosēdies akumulators. Lielu dzinēju automašīnām gan “JumPack” spēka nepietiks. Ierīce apveltīta ar spožu LED gaismu, kas palīdzēs nakts stundā orientēties motortelpā. Ņemot vērā, ka ierīci var uzlādēt braucošā automašīnā, 115 eiro vērtais “Cobra” ražojums būtu vēlams ikkatrā automobilī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Goda vārds neticu, ka tāds mazs sūdiņš kaut ko var dot. Spriežot arī pēc vadu resnuma, viņš visdrīzāk izkustu pie tās slodzes, kas ir startējot auto.

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+