Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. oktobris, 2015
Drukāt

Mini starteris (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Cobra” radījusi pārnēsājamo akumulatoru “JumPack”. Ierīce spējīga ne tikai uzlādēt mobilo ierīci, planšetdatoru vai mūzikas atskaņotāju, bet arī automašīnu. 400 ampēru spēcīgā ierīce var iedvest dzīvību jebkurā mazlitrāžas automašīnā, kam nosēdies akumulators. Lielu dzinēju automašīnām gan “JumPack” spēka nepietiks. Ierīce apveltīta ar spožu LED gaismu, kas palīdzēs nakts stundā orientēties motortelpā. Ņemot vērā, ka ierīci var uzlādēt braucošā automašīnā, 115 eiro vērtais “Cobra” ražojums būtu vēlams ikkatrā automobilī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Goda vārds neticu, ka tāds mazs sūdiņš kaut ko var dot. Spriežot arī pēc vadu resnuma, viņš visdrīzāk izkustu pie tās slodzes, kas ir startējot auto.

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+