Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Minimālās algas palielināšana – par vai pret? “LA” diskusija Naukšēnos (6)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Vai nākošgad tiks palielināta minimālā alga, kā palīdzēt vairāk nekā 50 tūkstošiem bezdarbniekiem – jauniešiem un kā iedzīvotājiem var palīdzēt Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki – tie ir tikai daži no jautājumiem, ko šodien “Latvijas Avīzes” diskusijā Naukšēnos uzdeva sanākušie iedzīvotāji no tuvākiem un tālākiem novadiem.

Diskusijā piedalījās Labklājības ministrs Uldis Augulis, finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Arvils Ašerādens, sociālo tiesību eksperts Pēteris Leiškalns, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras Pakalpojumu departamenta direktore Eva Lossane un Valmieras filiāles vadītāja Agra Spurdziņa.

Atbildes uz šiem jautājumiem un visu diskusiju lasiet otrdienas, 28. aprīļa laikrakstā “Latvijas Avīze”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pensionāri aizmirsti? Atbildēt

    Par minimālās pensijas palielināšanu vismaz līdz Igaunijas līmenim un Briseles 6% PVN pārtikai!

  2. Nezin, par ko viņi tā priecājas? Laikam par to, ka “bauriem” kārtējo reizi izdevies iestāstīt, cik pareizi ir celt
    minimālo algu, nevis ieviest progresīvo ienākuma nodokli. Jo ceļot minimālo algu, tiek nokāsts budžets,tas notiek uz valsts vai uzņēmēja rēķina, bet progresīvais ienākuma nodoklis būtu jāmaksā no pašu ierēdņu kabatas un budžetā domāto naudu varētu izmantot citām vajadzībām. Štrunts par valsti, saglabāt savas algas viņiem liekas daudz svarīgāk, tāpēc arī jūtas tik apmierināti!

  3. KĀDI VIŅI VISI PIE PREZIDIJA GALDA LABI PAĒDUŠI , PAŠAPMIERINĀTI UN PRIECĪGI ……………. !

  4. Tie nav parazīti – tā jau Valmieras bezdarbnieku priekšniece Spurdziņa, LM ministrs Augulis un jaunais ieprecējies valmierietis, dažādās ministrijās pabījušais Ašerādens!

  5. Kaut kādi kroplīgi ņirdzīgi purni šiem parazītiem !

Valsts šauj pa uzņēmējiem, bet korumpētos ierēdņus saudzēKad valstij jāuzmana uzņēmēji, tā ar Konkurences likumu noteikusi plašas sankcijas, bet, kad valsts pārvaldei jākontrolē pašai sevi, tad Valsts kontroles rokās
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājā ar nelegālu gāzes pieslēgumu dzīvojusi augsta amatpersona (18)Tuvākajā laikā Latvijā tiks atvērts dabasgāzes tirgus un cena tiks noteikta, tirgotājam un lietotājam vienojoties. Tam gatavojoties, valdībai jāpieņem virkne noteikumu, bet
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+