×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. novembris, 2013
Drukāt

Ministre: Finanšu situācija kultūras nozarē sāk izskatīties labāk (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Dace Melbārde

Sadarbojoties ar Finanšu ministriju, situācija kultūras jomā sāk izskatīties labāk, šādu viedokli šodien preses konferencē pauda kultūras ministre Dace Melbārde.

Melbārde par savām prioritātēm izvirzījusi veiksmīgu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) stratēģijas pabeigšanu un Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu veiksmīgu norisi. Nākamajā gadā arī jāsagatavo programma Latvijas simtgades svinībām, piebilda Melbārde. Ministre savās pirmajās darba dienās jau apmeklējusi LNB ēku, lai pārliecinātos par darbu norisi.

Kā prioritāti Melbārde uzsvēra arī kultūras un izglītības procesu mijiedarbību izglītībā. Ministre atzīmēja, ka jau pašlaik notiek darbs ar Eiropas Savienības fondiem, tomēr tam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Melbārde runāja par kvalitātes un pieejamības sabalansēšanas nepieciešamību profesionālajā izglītībā, atzīmējot, ka tiks veidoti jauni kompetenču centri.

Par savu prioritāti kultūrpārvaldībā Melbārde atzina vajadzību pēc profesionalitātes audita 2015. gada Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienībā.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Laikam ļoti sailgojusies pēc vīrieša.

Draugiem Facebook Twitter Google+