Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
25. novembris, 2014
Drukāt

Čehijas ministri saņem vēstules ar indi

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Andrej Babis, Czech Minister of Finance

Čehijas finanšu ministram Andrejam Babišam adresētā vēstulē atrasta inde, paziņojis Nacionālā nukleārās, ķīmiskās un bioloģiskās aizsardzības institūta pārstāvis Radeks Pokorniks.

“Veiktās pārbaudes liecina, ka vēstulē atradās nāvējošs daudzums bīstamas indes,” apstiprināja Pokorniks. Iepriekš tika konstatēts, ka arī Čehijas iekšlietu ministram Milanam Hovanecam sūtītajā vēstulē atradās dzīvībai bīstams daudzums cianīda. Abas vēstules tika atklātas, pirms kāds saindējās. Nav skaidrības, kāpēc abi ministri ir saņēmuši saindētās vēstules. Tiesa, Hovanecs norādīja, ka tas varētu būt saistīts ar viņa valdības cīņu pret narkotikām vai tās atbalstu kurdu kaujiniekiem, kuri cīnās pret grupējumu “Islāma valsts” Irākā. Septembrī Čehijas Ārlietu ministrija, valdības rezidence un prezidenta birojs saņēma aizdomīgas vēstules, bet tajās neatradās inde.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+