Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. novembris, 2014
Drukāt

Čehijas ministri saņem vēstules ar indi

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Andrej Babis, Czech Minister of Finance

Čehijas finanšu ministram Andrejam Babišam adresētā vēstulē atrasta inde, paziņojis Nacionālā nukleārās, ķīmiskās un bioloģiskās aizsardzības institūta pārstāvis Radeks Pokorniks.

“Veiktās pārbaudes liecina, ka vēstulē atradās nāvējošs daudzums bīstamas indes,” apstiprināja Pokorniks. Iepriekš tika konstatēts, ka arī Čehijas iekšlietu ministram Milanam Hovanecam sūtītajā vēstulē atradās dzīvībai bīstams daudzums cianīda. Abas vēstules tika atklātas, pirms kāds saindējās. Nav skaidrības, kāpēc abi ministri ir saņēmuši saindētās vēstules. Tiesa, Hovanecs norādīja, ka tas varētu būt saistīts ar viņa valdības cīņu pret narkotikām vai tās atbalstu kurdu kaujiniekiem, kuri cīnās pret grupējumu “Islāma valsts” Irākā. Septembrī Čehijas Ārlietu ministrija, valdības rezidence un prezidenta birojs saņēma aizdomīgas vēstules, bet tajās neatradās inde.

Pievienot komentāru

Rasmusens: Krievija ir norietoša sabiedrība (3)Krievija nav līdere nekam, un tā ir norietoša sabiedrība, aģentūrai BNS, komentējot Krievijas pozīciju pasaules militārajā kontekstā, sacīja bijušais NATO ģenerālsekretārs Anderss
Draugiem Facebook Twitter Google+