×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. decembris, 2015
Drukāt

Ministrijās Ziemassvētku balles rīko par darbinieku naudu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministrijās Ziemassvētku balles tiek rīkotas par pašu darbinieku savākto naudu, aģentūrai BNS norādīja aptaujāto ministriju pārstāvji.

Labklājības ministrijas pārstāve Marika Kupče norādīja, ka ministrijā darbiniekiem jau bijusi Ziemassvētku balle, kuras rīkošanai līdzekļus savākuši paši ministrijas darbinieki.

Tāpat Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāve Edīte Olupe sacīja, ka ministrijā, sagaidot Ziemassvētkus, paredzēta vienkārša darbinieku pasēdēšana ar karstu upeņu dzērienu un pīrādziņiem. Arī IZM darbinieki pasākumam līdzekļus savākuši paši.

Tieslietu ministrijā (TM) Ziemassvētki atzīmēti ar pasākumu, kuram tika dots nosaukums “Kino balle” un tas norisinājās piektdien. Lai varētu noorganizēt pasākumu, TM darbinieki katrs iemaksājis dalības maksu 10 eiro, sacīja ministrijas pārstāve Līva Rancāne.

Iekšlietu ministra padomniece Daiga Holma pastāstīja, ka ministrijā netiks rīkota speciāla balle, bet ir tradīcija dienā pirms svētkiem darbiniekiem sanākt un kādu stundu un pasēdēt. Tāpat arī Veselības ministrijā šogad nav paredzēts rīkot speciālus pasākumus Ziemassvētku laikā.

Finanšu ministrijas pārstāvis Aleksis Jarockis paskaidroja, ka atbilstoši Likumam par budžetu un finanšu vadību, budžeta finansētu institūciju vadītāji ir atbildīgi budžeta līdzekļu efektīvu un ekonomisku izlietošanu atbilstoši paredzētajiem mērķiem. “Tādējādi no valsts budžeta līdzekļiem nedrīkst veikt izdevumus, kas nav saistīti ar valsts pārvaldes funkciju nodrošināšanu,” viņš piebilda.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nemaz nezināju, ka ministriju darbiniekiem nauda aug kokos !
    Es visu laiku domāju, ka šiem maksā no mūsu nodokļiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+