Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
15. jūnijs, 2015
Drukāt

Ministrs: darīsim visu, lai dzērājšoferis neuzdrīkstētos piedalīties ceļu satiksmē

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss

Arī šogad pirms Jāņiem visas atbildīgās institūcijas darīs visu, lai dzērājšoferis neuzdrīkstētos piedalīties ceļu satiksmē, apdraudot gan sevi, gan arī citus, preses paziņojumā uzsver satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

“Par satiksmes drošību jārūpējas visu laiku, tādēļ arī šogad pirms Jāņiem visas atbildīgās institūcijas darīs visu, lai dzērājšoferis neuzdrīkstētos piedalīties ceļu satiksmē, apdraudot gan sevi, gan arī citus,” paudis Matīss.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) šogad jau 15.reizi ar sociālās kampaņas palīdzību aicinās sabiedrību rūpēties vienam par otru un neļaut nevienam sēsties pie stūres reibumā.

Pēc CSDD valdes priekšsēdētāja Andra Lukstiņa vārdiem, 15 gados sociālajās kampaņās ir biedēts, spundēts cietumā, rādīti reāli avārijas skati. “Šajā laikā esam pārliecinājušies, ka mūsu sabiedrībā nav efektīvāka metode kā vien izglābt draugu, neļaujot viņam sēsties pie stūres kunga prātā,” saka CSDD valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš. Pirms Jāņu brīvdienām, kad šogad gaidāmas piecas brīvas dienas, tiek turpināta kampaņa “Dusmīgs toties dzīvs!”, kas ir CSDD pirmās kampaņas pret braukšanu reibumā “Izglāb draugu!” idejas tālāknesējs.

Jau ziņots, ka šogad ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši 62 cilvēki, salīdzinoši pērn piecu mēnešu laikā dzīvību uz ceļiem zaudēja 74 cilvēki, tādējādi bojāgājušo skaits ir samazinājies par 20%.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+