×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Ministrs: neviens negrasās bēgļiem stāstīt pasakas, ka Latvija ir sapņu zeme (4)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā "Mucenieki".

Neviens negrasās bēgļiem stāstīt pasakas par to, ka Latvija ir sapņu zeme, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Patvēruma meklētājiem, uzņemot tos Latvijā, tikšot atspoguļota objektīva informācija par valsti, teica ministrs. “Par klimatiskajiem apstākļiem, kultūru, par valodu. Arī par to, kas viņus sagaida un kāda ir Latvijā likumdošana – līdz pat tādiem sīkumiem, ka aizliegts iespaidot sievu par laulības pārkāpumu, fiziski kropļot un tamlīdzīgi,” sacīja Kozlovskis.

Iekšlietu ministrs uzskata, ka atbildīgajām iestādēm bēgļiem ir jāsniedz objektīva informācija, piemēram, stāstot arī par to, ka “Latvija nav īpaši silta valsts”.

Jau ziņots, ka Latvijas valdības un Saeimas Eiropas lietu komisijas apstiprinātā pozīcija paredz atbalstīt Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera plānu migrācijas krīzes risināšanai Eiropā, kopumā mūsu valstī uzņemot līdz pat 776 patvēruma meklētājus.

Tāpat Ministru kabinets konceptuāli ir atbalstījis IeM sagatavoto indikatīvo rīcības plānu bēgļu uzņemšanai Latvijā, tam pašlaik provizoriskais nepieciešamais finansējums ir 16 miljoni eiro. Panākta vienošanās, ka precizētu plānu un kopējo nepieciešamo finansējumu IeM valdībā varētu prezentēt 20.oktobrī, savukārt darba grupas gala ziņojums būs 30.novembrī.

Iepriekš Nacionālo apvienību (NA) pārstāvošā deputāte Ingūna Rībena izteicās, ka latviešu tautu no iznīkšanas, ko radītu migrantu pieplūdums no Āfrikas reģioniem, glābt var tikai valstī esošā nabadzība un aukstums.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ja bēgļiem NEVIENS NESTĀSTA PASAKAS… TAD KĀPĒC PASAKAS PAR BĒGĻIEM STĀSTA MUMS, LATVIJAS SABIEDRĪBAI, KOZLOVSKA KUNGS????????????????????????????

  2. Kāpēc mums tik precīzi jāpilda Junkera plānu,kas tās pašas kvotas vien ir?

  3. Pasakas mums pastāstīs t.s.bēgļi!

  4. Par Latvijas simbolu politiķi ir atbilstoši savam politiskajam kursam izvēlējušies aukstumu un nabadzību.Sev viņi ir izvēlējušies sliktāko-turību un siltumu.

Draugiem Facebook Twitter Google+