×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2017
Drukāt

Ministrs: Ungārija neielaidīs migrantus, kuri salst Serbijā (12)

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Ungārija neatvērs savu robežu migrantiem un bēgļiem, kuri cieš no barga ziemas sala kaimiņvalstī Serbijā, Vācijas laikraksta “Die Welt” 14.janvāra numurā paziņoja Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Sijārto.

Migrantiem Serbijā, kuriem vajadzīga palīdzība, ir jāreģistrē patvēruma pieteikums un jāmeklē patvērums šajā valstī, Sijārto sacīja intervijā laikrakstam “Die Welt”.

“Daudzi no tā izvairās, jo grib meklēt patvērumu citā valstī,” sacīja ministrs, uzstājot, ka “ļaužu masām nav tiesību soļot cauri drošām valstīm un izvēlēties, kur dzīvot”.

Sijārto, kurš ir pret imigrāciju noskaņotā premjerministra Viktora Orbāna kabineta loceklis, sacīja, ka Ungārijas nostāja “nepieļaut [migrantu] nelegālu tranzītu” ir bijusi skaidra no paša sākuma.

Kad 2015.gada vasarā Eiropa piedzīvoja migrācijas krīzes kulmināciju, Orbāns kļuva par līderi viedokļa paušanā, ka ir jāslēdz robežas migrantu un bēgļu straumei, kas no Turcijas caur Balkāniem devās uz turīgajām Eiropas rietumu un ziemeļu valstīm.

Ungārija 2015.gada septembrī kļuva par pirmo Eiropas valsti, kas uzcēla žogu uz robežas migrācijas apturēšanai. Līdz pērnā gada martam savas robežas slēdza arī pārējās valstis Balkānu migrācijas maršrutā, bet migranti turpināja ierasties.

Pēc Balkānu migrācijas maršruta slēgšanas daudz migrantu ir iestrēguši Serbijā. Ziemas vidū 1200 līdz 2000 migrantu atrodas Belgradā bez pienācīgas pajumtes, pārciešot pat tik zemu gaisa temperatūru kā mīnus 15 grādi pēc Celsija.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Vismaz kādam Eiropā ir mugurkauls

 2. Vai tad Serbijā nav tāda paša t* kā Ungārijā? Iespējams,es nezinu.

 3. Ungārijā ir vēl aukstāk!

 4. Ungārija nepiedalās Kremļa projektā?

 5. Ja jau auksti ,tad lai lasās atpakaļ kur siltāks .Baigie kara bēgļi, 18-30 gadus veci skaisti.

 6. Velkomistu skribelējums. Atkal bildē jauni karotāji vien. Kāpēc tad Serbijā nevar viņus sasildīt? Beigas Eiropai.

 7. Visa cieņa ungāriem, turaties! Nepakļaujieties vazanķu politikas propagandistiem lirāldeģenerātiem- welkomistiem. Bet vazanķīšiem, ja salst, ir visas iespējas doties atpakaļ uz “siltajām zemēm” 🙂

 8. Laba ziņa .

 9. Nu un?Kāpēc viņi grib tikt salt Ungārijā,ja to var tik pat veiksmīgi darīt Serbijā?Nelaiž,un pareizi dara.Lai vācas uz mājiņām,tur ir siltāks.

 10. Saskaņā ar Bībelē pausto – cilvēkam nepieciešams ēdiens, dzēriens, apģērbs un siltums – kā putniem, tā dzīvniekiem, tā augiem. tad kāpēc migranti salst SAerbijā? No fizikālās dabas viedokļa nav loģikas – viņiem jādodas uz dienvidiem, uz savām zemēm – tur ir silti, aug olīves un dateles kokos, u.c. barība arī veģetē cauru gadu. Es toiešām nesaprotu, kāpēc migranti pulcējas pie Ungārijas robežas, ja siltumu var dabūt virzienā uz Dienvidiem, uz Ekvatoru.

 11. UNGĀRIJAS MINISTRS SAVU DOMU MIGRANTU JAUTĀJUMĀ IR PAUDIS! PAR KO RUNA??? VAI TAD ORBANA NOSTĀJA KĀDAM IR SVEŠA??? ARĪ ĀRLIETU MINISTRS IZTEICIES PIETIEKAMI SKAIDRI! UNGĀRIJAS KĀ VALSTS IESPĒJAS IR ĻOTI IEROBEŽOTAS, JO TĀ IR NABAGA VALSTS! BEZ TAM VISPIRMS KATRAI VALSTIJ IR JĀDOMĀ PAR SAVIEM IEDZĪVOTĀJIEM! JA IMIGRANTI ATRODAS SERBIJĀ, JO ŠĪ VALSTS ATĻĀVUSI TIEM IERASTIES, TAD LAI ARĪ GĀDĀ PAR VIŅU LABKLĀJĪBU! KĀPĒC APVAINO UNGĀRIJU???????????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+