Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. novembris, 2015
Drukāt

Ministru kabinets atbalstījis pielikumu veselības aprūpē strādājošo algām; aprēķini vēl top

Foto - LETAFoto - LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Ministru kabinets otrdien, 16. novembrī, atbalstīja Veselības ministra priekšlikumu paaugstināt veselības aprūpē strādājošo algas, neskatoties uz to, ka nākamā gada budžeta prioritātes ir aizsardzība un drošība, vēsta Veselības ministrija.

“Diemžēl valsts atvēl līdzekļus veselības nozarei nevis atbilstoši nozares vajadzībām, bet gan atbilstoši savām iespējām. Nākamā gada budžets veselības nozarei būs izdzīvošanas budžets, tāpēc mums jānovērtē katrs eiro, ko varam papildus ieguldīt veselības aprūpes nozarē strādājošo atalgojumā,” norāda veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Veselības ministrija sagatavojusi vairākus algu paaugstināšanas aprēķina variantus un šodien tos nosūtījusi Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrībai izvērtēšanai un viedokļa sniegšanai.

Veselības ministrs plāno jau tuvākā laikā tikties ar arodbiedrības pārstāvjiem un uzklausīt viņu viedokli, lai kopīgi izvēlētos labāko no Veselības ministrijas piedāvātajiem algu paaugstināšanas variantiem, norādīja VM sabiedrisko attiecību daļā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+