Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
29. janvāris, 2014
Drukāt

Ministru prezidente pirmajā reģionālajā vizītē apmeklēs Valmieru

Foto - LETAFoto - LETA

Piektdien, 31.janvārī, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) dosies pirmajā reģionālajā vizītē uz Valmieru, kur tiksies ar pilsētas pašvaldības pārstāvjiem un vietējiem uzņēmējiem, portālu “LA.lv” informēja Ministru kabineta preses sekretāre Signe Znota-Znotiņa.

Ministru prezidente uzsver, ka viena no valdības izvirzītajām prioritātēm šim gadam ir reģionu stiprināšana un to attīstības nodrošināšana, tostarp uzņēmējdarbības attīstības veicināšana reģionos.

“Ar reģionālajiem pārstāvjiem pārrunāsim iespējamos risinājumus efektīvākai teritoriju pārvaldībai, tai skaitā pašvaldību un plānošanas reģionu lomas nostiprināšanu uzņēmējdarbības un reģiona sociālekonomiskās attīstības veicināšanā. Būtiski turpināt stiprināt pašvaldību kapacitāti un kompetences, atbalstot spēcīgu centru attīstību saskaņā ar Nacionālo attīstības plānu un Reģionālās politikas pamatnostādnēm 2013.-2019.gadam,” norāda Straujuma.

Viņa arī uzsver, ka viens no valdības uzdevumiem ir izstrādāt jaunu pašvaldību finanšu izlīdzināšanas likumprojektu, kas stimulēs pašvaldības veidot pievilcīgu uzņēmējdarbības vidi savā teritorijā un piesaistīt investīcijas nodarbinātībai. Tāpat Straujuma norāda, ka sabiedrība, tostarp uzņēmēji un to pārstāvošās nevalstiskās organizācijas, ir aicinātas līdzdarboties un izteikt priekšlikumus par valdības izstrādāto deklarāciju, kas tiks pārrunāts arī tikšanās laikā ar uzņēmējiem.

Reģionālās vizītes laikā Straujumai plānota tikšanās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Inesi Boķi, domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Baiku un izpilddirektoru Aigaru Vītolu. Ministru prezidente apmeklēs arī vietējos uzņēmumus – AS “Valmieras stikla šķiedra” un “Vidzemes agroekonomiskā kooperatīvā sadarbība”.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaimeVakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+