Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
2. decembris, 2015
Drukāt

Minjonai 40: iedvesma un garīgums jubilejas koncertā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Universitātes sieviešu koris Minjona 2015. gada 5. decembrī savu četrdesmito gadskārtu, sniedzot priekšnesumu LU Lielajā aulā.

Koncerta ietvaros meitenes iepazīstinās ar Minjonas 40 gadu jubilejai veltīto mūzikas albumu un tajā iekļautajiem skaņdarbiem. Ieeja bez maksas, informē LU.

Minjona izveidota ar mērķi bagātināt Latvijas Universitātes atpazīstamību, tas ir ievērojams kora mūzikas paraugs pasaules mērogā, pēdējos piecus gadus stabili ir piecpadsmit pasaules labāko sieviešu reitingā, tostarp arī bijis gan devītais, gan astotais labākais koris, gan ieguvis pirmo vietu un platīna godalgu pasaules sieviešu koru konkurencē. Kordziedāšana meitenēm ir vaļas prieks, ne profesija.

Dziedās visu laiku Minjonas dalībnieces un vīru kora Tēvzeme (mākslinieciskais vadītājs Tālivaldis Gulbis) apvienotais koris instrumentālās grupas (vadītājs Kristaps Krievkalns) pavadījumā un kopā ar solistiem – Daumantu Kalniņu, Ievu Sutugovu, Zigfrīdu Muktupāvelu un Gintu Krievkalnu.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+