Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
17. februāris, 2017
Drukāt

Baltkrievijā dīkdieņiem piemēros parazītisma nodokli

Foto - Juris LorencsFoto - Juris Lorencs

Atpūta Svisločas upes krastā. Tālumā – jaunā Neatkarības pils.

Demonstrācijā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā piektdien sapulcējušies vairāki tūkstoši cilvēku, šādi protestējot pret valdības ieceri iekasēt parazītisma nodokli, vēsta portāls “Beloruskij partizan”.

“Sadusmoto baltkrievu maršu” organizēja opozīcija. Protesta akcijas ar tik lielu dalībnieku skaitu Minskā nav pieredzētas kopš 2010.gada.

Ja valdība mēneša laikā neatcels dekrētu par parazītismu, 25.martā tiks rīkota nākamā akcija, paziņoja viens no akcijas organizētājiem opozicionārs Nikolajs Statkevičs, solot, ka tajā piedalīsies vēl vairāk cilvēku.

Dekrēts tika parakstīts 2015.gada aprīlī. Tas paredz, ka valsts pilsoņiem, kas pusgadu nav strādājuši, reizi gadā ir jāmaksā aptuveni 200 dolāru liels nodoklis.

Nodokļa samaksas termiņš ir 20.februāris.

Atbilstoši valdības aplēsēm, patlaban šo nodokli ir samaksājuši tikai 10% cilvēku, kas ir saņēmuši attiecīgos paziņojumus. Kopumā kvītis par nodokļa nomaksu izsūtītas aptuveni 470 000 baltkrievu.

Pievienot komentāru

Seši cilvēki Londonā cietuši no uzbrukuma ar skābi (1)Londonas austrumos sestdienas vakarā tika ievainoti seši cilvēki, kad vīriešu grupa lielveikalā izsmidzināja uz viņiem skābi, paziņoja Londonas policija.
Draugiem Facebook Twitter Google+