×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Minskas vienošanās paredz pamiera izsludināšanu 48 stundu laikā (5)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

(L-R) French President Francois Hollande, Ukrainian President Petro Poroshenko and German Chancellor Angela Merkel arrive to pose for the media at a group photo opportunity during the Ukraine peace talks in Minsk, Belarus, 11 February 2015.

Minskas samitā panāktā vienošanās paredzot pamiera izsludināšanu Ukrainas austrumos 48 stundu laikā, kā arī smagā bruņojuma atvilkšanu un drošības zonas izveidi, vēsta krievu aģentūra “RIA Novosti”.

Tomēr Ukrainas, Vācijas, Francijas un Krievijas līderu panākto vienošanos vēl jāapstiprina tā dēvētajai kontaktgrupai, kā arī Krievijas apbruņoto teroristu bandu vadoņiem.

Daļa mediju ziņo, ka dokuments jau esot nodots saskaņošanai kontaktgrupai, kurā pārstāvēta Ukraina, Krievija un Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO).

Tajā pašā laikā Ukrainas prezidents Petro Porošenko intervijā aģentūrai AFP paziņojis, ka nekādu labu ziņu no Minskas pagaidām nav, norādot, ka Krievija izvirzījusi nepieņemamas prasības.

Sīkākus paskaidrojumus viņš atteicās sniegt.

Tomēr, cik noprotams, tā dēvēto gala dokumentu Porošenko, Vācijas kanclere Angela Merkele, Francijas prezidents Fransuā Olands un Krievijas prezidents Vladimirs Putins vēl nav parakstījuši.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Galvenais ka panaakta vienoshanaas ar teroristu bandu vadonjiem,kurus sponspree un atbalsta Krievija,interesanti!

  2. Lai ko viņi darītu, lai par ko vienotos, galvenais lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!

  3. neskrieniet ratiem pa priekšu

  4. Līderiem vienošanās jāsaskaņo ar bandītiem. Traki.

Draugiem Facebook Twitter Google+