×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. marts, 2014
Drukāt

Mireija Matjē par politiku nerunā (5)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Populārajai franču dziedātājai Mireijai Matjē 6. martā bija ieplānots koncerts Kijevā, bet tas pārcelts uz 8. jūniju, vēstīts koncerta rīkotāja mājas lapā internetā. Mireija to atcēlusi un ieradusies Rīgā.

Dziedātāja pirms uzstāšanās “Arēnā Rīga”, kas paredzēta 8. martā, atbildēja uz žurnālistu jautājumiem Francijas vēstniecībā. Tā arī neuzzinājām, kāpēc māksliniece nedosies uz Ukrainu, jo vēstniecības darbinieki lūdza nejautāt par Krievijas un Ukrainas konfliktu. Vaicāta par viņas īpašo attieksmi pret Krieviju, par koncertiem Sarkanajā laukumā krievu militārā orķestra pavadībā, Matjē atbildēja: “Vienmēr atdodu savu sirdi auditorijai neatkarīgi no tā, kāda tā valsts ir. Turklāt esmu ticīgs cilvēks, un es nekad nejautāju, kāda ir tava reliģijas krāsa vai noskaņas. Es jautāju, kādas ir tavas ciešanas. Man vienmēr bijusi ļoti liela cieņa pret visām valstīm, es dziedu dažādām auditorijām pasaulē un vienmēr ar vēlmi popularizēt savu valodu.”

Mireija, kaut arī ir cienījamā vecumā, vienmēr ir labā formā, jo esot ļoti disciplinēts cilvēks, cenšoties ievērot dzīves higiēnu, rūpīgi izvēloties pārtiku, labprāt ēdot bioloģiskos produktus… “Esmu tikai 1,53 gara, tāpēc man ir ļoti jāuzmanās, jo jāuztur sevi formā.

Ne reizi vien esmu mainījusi matu krāsu – no blondas uz sarkanīgu un brūnu, bet vienmēr atgriežos pie savas ierastās frizūras un tumšās matu krāsas, jo uzskatu, ka tā ir piemērota visiem laikiem. Ja paskatās modes žurnālos, vienmēr jau var atrast, ka arī mana frizūra joprojām ir aktuāla,” pastāstīja dziedātāja.

Mireijas viesošanās Rīgā sakrīt ar Frankofonijas dienu aizsākumu Latvijā. Dažādi kultūras pasākumi franču valodas un frankofonās kultūras popularizēšanai notiks ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī un Jelgavā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Une de plus claires…

 2. Une de plus claires femmes et de gens dans le monde.

 3. atceros viņu ,kad biju vēl bērns
  tagad skatos – tikpat kā nav mainūjusies
  iekšējā starojuma pārpilns cilvēks

 4. Mireille Mathieu Atbildēt

  Šī ir viena no brīnišķīgākajām pasaules personībām. Skaidra, gaiša un nenormāli talantīga, ļoti ticīga un ne jau Latvijas katoļu privitīvisma garā. Es dievinu viņas balsi un tā kā runāju franciski, tad apbrīnoju viņas mediatisko nenopērkamību. Viņa ignorē trešo varu kopš daudziem gadiem, jo var atļauties būt PERSONĪBA bez mediju kliķes. Tādi ir īstie cilvēki, kas ieiet vēsturē. Lai viņai vēl ilgi gadi, laba veselība un publikas mīlošā apbrīna. Nebūtu darba laiks, lidotu no Parīzes, lai paklausītos Rīgā.

 5. milaka dziedataja-velu veiksmi

Draugiem Facebook Twitter Google+