Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. novembris, 2015
Drukāt

Miris “Trīs musketieru” režisors Jungvalds-Hiļkevičs (2)

Foto: LETA/ITAR-TASSFoto: LETA/ITAR-TASS

Krievijas prese ziņo, ka 82. mūža gadā Botkina slimnīcā miris pazīstamais Krievijas kinorežisors Georgijs Jungvalds-Hiļkevičs.

Režisoru ar ātrās palīdzības mašīnu ķirurģijas nodaļas reanimācijā nogādāja 3. novembrī, un tika ziņots, ka viņš atrodas medikamentu izraisītā miegā.

Skatītāju mīlestību Jungvaldam-Hiļkevičam atnesa 1978. gadā uzņemtā kinoepopeja “D’Artanjans un trīs musketieri”. Vēlāk viņš gan kā režisors, gan scenārists un producents strādāja arī pie citiem Dimā darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai patiesi krievu “Tris musketieri” ir latviesiem galvenais Dima romana ekranizejums? Ka jebkura Rietumu Civilizacijas darba traktejuma Krievijas mentalitate “apeda” originalu, kas patik krieviskai auditorijai, bet vai tas ir svarigi latviesiem. Lai vieglas smiltis rezisoram, bet ta nu ir krieviskas saprasanas iekseja lieta. Ir neskaitami “Tris musketieru ” ekranizejumi, kas atspogul,o Dima nevis G,juma.

  2. Talantīgs režisors.Bet dzīve mums katram ir viena.

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+