×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. jūlijs, 2014
Drukāt

Miroslavu Klozi pirms finālspēles laukumā ieveda zēns no Latvijas (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Astoņgadīgais Linards Lazdāns FIFA Pasaules kausa finālspēlē pārpildītajā Marakanas stadionā devās roku rokā ar Vācijas izlases uzbrucēju Miroslavu Klozi – visu laiku rezultatīvāko spēlētāju finālturnīru vēsturē, vēsta “McDonald’s” sabiedrisko attiecibu speciāliste Linda Anaite.

Kloze bija viens no spēlētājiem, kuru Linards visvairāk vēlējās ievest stadionā, tādēļ mazais puika no Latvijas ir piepildījis savu sapni. Linards, “McDonald’s” kampaņas “Ieved stadionā zvaigzni!” uzvarētājs, bija viens no 22 bērniem, kuri šodien FIFA Pasaules kausa finālā ieveda stadionā Argentīnas un Vācijas valsts vienību spēlētājus.

Pirms spēles Linards atzina, ka visvairāk vēlas stadionā doties kopā ar Vācijas izlases zvaigzni Miroslavu Klozi vai Argentīnas izlases kapteini Lionelu Messi. Nu Linarda sapnis ir piepildījies – viņš stadionā devās ar Vācijas valsts vienību un tieši Kloze bija spēlētājs, kuru Linards ieveda stadionā.

Kopā ar Linardu futbolistus laukumā pavadīja arī bērni no Brazīlijas, Austrijas, Krievijas, Lielbritānijas, Somijas, Šveices, Vācijas, Zviedrijas, Marokas, Kanādas, ASV, Ķīnas, Taizemes, Jaunzēlandes, Austrālijas, Indonēzijas, AAE, Kataras, Kostarikas, Peru un Panamas.

“Ieved stadionā zvaigzni!” ir daļa no “McDonald’s” globālās programmas “The Player Escort Program”, kuras ietvaros uzņēmums sniedz iespēju kopumā 1408 bērniem no 70 pasaules valstīm vecumā no 6 līdz 10 gadiem doties uz FIFA Pasaules kausu futbolā 2014 un pavadīt laukumā kādu no spēlētājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Prieks par JUMS

  2. grūti saprast, kam lielāks prieks Jānim vai puikam?

Draugiem Facebook Twitter Google+