×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. marts, 2012
Drukāt

Mirskis neplāno pārsūdzēt SAB lēmumu

mirskis

Saeimas deputāts Sergejs Mirskis (SC) neplāno pārsūdzēt ģenerālprokuroram Satversmes aizsardzības biroja (SAB) lēmumu viņam nepiešķirt pielaidi valsts noslēpumam.

Kā aģentūrai LETA teica Mirskis, viņš šādai pārsūdzēšanai neredzot nekādas jēgas. “Tas pats notika ar Jāni Urbanoviču (SC). Viņš SAB lēmumu pārsūdzēja, bet nekas nemainījās,” pauda deputāts.

Mirskis arī apgalvoja, ka viņam neesot ne mazākās nojausmas, kādu iemeslu dēļ viņam nav piešķirta pielaide valsts noslēpumam.

SAB preses sekretāre Baiba Rāta-Saliņa aģentūrai LETA apliecināja, ka birojs diviem Saeimas deputātiem atteicies izsniegt speciālo atļauju darbam ar valsts noslēpumu. SAB gan nemin šo personu vārdus.

Kopumā SAB nepieciešamie materiāli pārbaudes veikšanai saņemti par 44 deputātiem. No tiem 36 deputātiem jau izsniegta speciālā atļauja darbam ar valsts noslēpumu, divi deputāti saņēmuši atteikumu, bet sešas pārbaudes lietas vēl atrodas izskatīšanas stadijā.

LETA jau ziņoja, ka SAB nepiešķīra pielaidi valsts noslēpumam apvienības “Saskaņas centrs” (SC) Saeimas frakcijas vadītājam Urbanovičam. Politiķis šo lēmumu pārsūdzēja ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, bet lēmums atcelts netika.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+