×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. februāris, 2016
Drukāt

Mirušā zīdaiņa ģimene nebija nonākusi bāriņtiesas redzeslokā

Foto - LETAFoto - LETA

Ģimene, kuras jaundzimušais atrasts miris Lizuma pagastā, bāriņtiesas redzeslokā iepriekš nebija nonākusi, informēja Lizuma bāriņtiesā.

Sīkāku informācija bāriņtiesas pagaidām gan nesniedz.

Jau ziņots, ka Lizuma pagastā atrasts miris jaundzimušais, policija veic izmeklēšanu.

Februāra sākumā policijā tika saņemta informācija par kādu sievieti, kura nogādāta ārstniecības iestādē un mediķiem radušās pamatotas aizdomas, ka viņai kādu laiku iepriekš bijušas dzemdības mājas apstākļos. Reaģējot uz saņemto informāciju, policijā tika sākts kriminālprocess un izmeklēšanas darbību laikā policija atrada jaundzimuša bērna līķi.

Pēc sākotnējās mirušā zīdaiņa apskates netika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, lai gan precīzu nāves cēloni būs iespējams noteikt tikai pēc nozīmēto ekspertīžu pabeigšanas. Pēc ekspertu slēdziena saņemšanas, policija lems par tālāko kriminālprocesa virzību. Šobrīd tiek turpināts darbs, lai noskaidrotu visus apstākļus un notikumu gaitu.

Policijā kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma XII nodaļas „Nonāvēšana“. Kriminālprocesa ietvaros nopratinātas vairākas personas, tostarp arī sieviete, kura bērnu dzemdējusi. Viņai šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+