×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. marts, 2013
Drukāt

Mirušajam Berezovskim ap kaklu bijusi cilpa

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas uzņēmējs Boriss Berezovskis tika atrasts miris vannas istabā ar cilpu ap kaklu, un tāds pats materiāls, no kāda bijusi cilpa, karājies pie dušas aizkaru stieņa, paziņoja izmeklētāji.

Līķa sekcijā noskaidrots, ka Berezovska nāves cēlonis bija pakāršanās, savukārt toksikoloģijas pārbaudes vēl tiek veiktas un to rezultāti būs zināmi pēc vairākām nedēļām. Pirmās tiesas izmeklēšanas sēdes laikā Temzas ielejas policijas detektīvs Marks Bisels teica, ka Berezovski atrada ar “cilpu ap viņa kaklu, un tāds pat materiāls bija atrodams uz dušas aizkaru stieņa virs viņa”. Lai gan sekcijā neatrada vardarbīgas cīņas pēdas, Bisels atzina, ka trešās puses iesaisti “nevar pilnībā izslēgt, jo pārbaudes vēl turpinās”.

67 gadus vecais bijušais oligarhs sestdien tika atrasts miris savā mājā Askotas pilsētā, kas atrodas apmēram 40 kilometrus uz rietumiem no Londonas. Berezovska  pārstāvis informēja, ka mirušo uzņēmēju atradis viņa miesassargs. Draugi ir atklājuši, ka Berezovskis, kas no Krievijas aizbēga 2000. gadā un no trimdas turpināja kritizēt Kremli un prezidentu Vladimiru Putinu, pēdējā laikā bija kļuvis ļoti depresīvs, kas tiek saistīts ar to, ka pērn tiesā viņš zaudēja trīs miljardu sterliņu mārciņu vērtu prasību pret Krievijas miljardieri Romānu Abramoviču, kuru tiesa noraidīja un lika Berezovskim kompensēt Abramoviča juridiskos izdevumus – 35 miljonus mārciņu. Berezovskis bija nonācis finanšu grūtībās un izpārdeva mākslas priekšmetus no savas kolekcijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+