Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. marts, 2016
Drukāt

Mirusi atrasta Jaunpiebalgā pazudusī sieviete (2)

Foto: VPFoto: VP

Otrdienas, 22. marta pievakarē, Jaunpiebalgas pagastā mirusi atrasta bezvēsts pazudusī 1960. gadā dzimusī sieviete, par kuras atrašanās vietu nebija informācija kopš šā gada 4. marta, kad viņa izgāja no savas dzīvesvietas Jaunpiebalgas pagastā, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvalde.

Sieviete atrasta netālu no kādām mājām un sākotnējās apskates laikā nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, pauda VP pārstāve Sintija Virse.

Policijā sākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai.

Jau rakstījām, ka Cēsu policija lūdza iedzīvotāju palīdzību 1960. gadā dzimušās Anitas Elperes meklēšanā, kura šā gada 4. martā izgāja no savas dzīvesvietas Jaunpiebalgas pagastā un viņas atrašanās vieta nebija zināma.

Cēsu policija pateicas ikvienam, kurš sniedza informāciju par sievietes iespējamo atrašanās vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tās bildes vietā varētu ždanokas bildi labi izmantot.

  2. Sieviete atrasta netālu no kādām mājām un sākotnējās apskates laikā nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, pauda VP pārstāve Sintija Virse.
    Un kas tās par mājām un kur atrodas?
    Policijā sākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai.
    Lai neveicot ekspertīzes, pateiktu, ka tā ir …”pašnāvība”?

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+