×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. septembris, 2016
Drukāt

Mirusi filmas “Mūzikas skaņas” Līzele – aktrise Čārmiana Kerra

Foto: Reuters/Scanpix/LETAFoto: Reuters/Scanpix/LETA

Čārmiana Kerra (otrā no kreisās) kopā ar citiem "fon Trapu bērniem" 2000. gadā.

73 gadu vecumā mirusi Čārmiana Kerra, kura neaizmirstamajā Rodžersa un Hameršteina mūziklā “Mūzikas skaņas” tēloja fon Trapa vecāko meitu Līzeli, vēsta “The Guardian”.

Apburošā Līzele, kura filmā dziedāja dziesmu “Sixteen Going On Seventeen”, palika Kerras teju vienīgā kinoloma, taču bieži uzstājās dažādos iemīļotās filmas fanu sarīkojumos. Tāpat Kerra visu mūžu saglabāja labas attiecības ar saviem filmas “brāļiem” un “māsām”, vajadzības gadījumā sniedzot viņiem atbalstu.

Viņa kļuva par pazīstamu interjera dizaineri, starp kuras klientiem bija arī tādas slavenības kā režisors Ernsts Lēmans, dziedātājs Maikls Džeksons un citi.

2005. gadā pirms kādas tikšanās ar faniem viņa aģentūrai “Associated Press” teica, ka uzskata “Mūzikas skaņas” par terapeitisku pasākumu.

Čārmiana Kerra ir pirmā no “fon Trapu ģimenes”, kura aizgājusi mūžībā. Vēl aizvien dzīvi un aktīvi ir arī abu galveno lomu tēlotāji – Kristofers Plammers, kuram šogad paliks 86 gadi, un Džūlija Endrjūsa, kurai 1. oktobrī apritēs 81.

Čārmiana Kerra piedzima Čikāgā 1942. gadā, viņas vecāki pārcēlās uz Sanfernando ieleju, kad meitenei bija tikai desmit gadu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+