Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Mūžībā aizgājusi Inta Fogele (5)

Foto LETAFoto LETA

Šonakt mūžībā aizgājusi par  Latvijas skaistumkonkursu patronesi dēvētā Inta Fogele, vēsta portāls “Delfi”.

Tradīcijām bagātākā Latvijā notiekošā konkursa “Mis Latvija” organizatore bija tikai 59 gadus veca, taču jau vairākus gadus cīnījās ar dažādām veselības problēmām.

Fogele bija aģentūras “Mis Latvija” vadītāja kopš 1997.gada, organizējot nacionālā līmeņa skaistumkonkursu Latvijā.Pērn Fogele atteicās no konkursa “Mis Latvija” organizēšanas.

Fogele dzimusi 1957.gada 21.janvārī. Ar firmas “Forums” atbalstu viņa organizējusi arī pirmo skaistumkonkursu “Mis Rīga” 88″.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Šmiga nešķiro!

  2. līdzjūtība

  3. Līdzjūtiba tuviniekiem!

  4. Vispirms karjera, tad nauda, tad dzīvesvieta, tad tās iekartosana, tad finansiala labklajība utt – karjera- Inta Fogele -labs piemērs -sieviete -karjeriste

    • Vai tad ir noziegums rūpēties par savu labklājību? Vai tad labāk ar izstieptu roku prasīt palīdzību kā Gobziņš?

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+