×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
21. septembris, 2017
Drukāt

Mirusi pasaulē visbagātākā sieviete (8)

AP/LETAAP/LETA

94 gadu vecumā mūžībā aizgājusi bagātākā sieviete pasaulē – kompānijas “L’Oreal” mantiniece Liliāna Betankūra, ziņo pasaules mediji.

L. Betankūra piedzima 1922.gadā ķīmiķa Eižena Šūlera ģimenē. Kosmētikas firmu viņas tēvs izveidoja 1909.gadā. 1957.gadā viņš aizgāja mūžībā, un biznesu pārņēma meita. Pēc uzņēmuma akciju kotēšanas tirgū, viņa kļuva par kompānijas lielāko akcionāri.

Žurnāls “Forbes” novērtējis L. Betankūras bagātību 39 miljardu ASV dolāru apmērā, kas ļāva viņai ieņemt 14.vietu pasaules bagātāko cilvēku sarakstā. Viņa tiek uzskatīta par pasaulē bagātāko sievieti.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Un kas latvijai no tā ka viņa nebrīdinot pameta šo loreal firmu. Kādam oligarham no latvijas varēja uzdāvināt miljardus ko saraususi.

  2. Nu, un ko? Turpat vien cilvēks nonāk, kur būsim mēs visi. Tur maka biezums neko nenosaka!

  3. rausa, rausa, bet… vienalga, tārpi aprīs tāpat kā visus citus, arī pēdējos bomžus !

  4. Kur žēl, ka zārkam nav kabatu !!!

  5. Žēl, ka nepaspēju viņu apprecēt.

  6. Priekš gandrīz 100 gadiem omķene izskatās norm..

    • tā dekoratīvi dzeltenā līķa āda…

    • Mana vecmāmiņa atstāja šo pasauli 99 gadu vecumā pie pilnas saprašanas un darbīgumu bija zaudējusi tikai pēdējās 2 nedēļas; mati bija sniegbalti, nu skaisti; grumbas gan bija mazliet dziļākas nekā šai kosmētikas dāmai, bet darba mūžs manai grosei bija smags, bija smagi jāstrādā un bija pārdzīvoti abi pasaules kari, bet viņa izskatījās labāk par bagātāko sievieti pasaulē!

Draugiem Facebook Twitter Google+